Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Moderní bydlení v Praze

5. srpen 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Když se řekne sousloví nové byty Praha, pak si mnoho lidí řekne, že se jedná o luxusní bydlení v centru Prahy, které je však pro drtivou většinu z nás finančně naprosto nedostupné. Není to však pravdou, vždyť nové bydlení v Praze nemusí být nutně extrémně drahé. V Praze dnes vznikají mnohé developerské projekty, které se zabývají výstavbou nových bytů a domů, jež mají být dostupné širší veřejnosti.

Byty v Praze vznikají i na velmi atraktivních místech

Kupříkladu developerská společnost Sekyra Group v poslední době realizuje novostavby Praha, které se nacházejí ve velmi atraktivních městských lokalitách a zároveň se dají pořídit za slušné ceny. V současné době společnost Sekyra Group nabízí nové byty Praha zejména ve dvou lokalitách. V prvním případě jde o rezidenční bydlení v Praze 10, ve druhém případě se pak jedná o nové byty Praha 4.

Na Vinohradech si můžete pořídit nové byty v rezidenci Korunní. Tato rezidence vznikla jako ideální bydlení pro mladé rodiny na velmi pěkném a zároveň i poklidném místě Prahy. K dispozici jsou zde nadstandardní bytové jednotky, které dokáží splnit přání o pěkném bydlení i pro náročnější klienty. Druhou možností, kde pořídit nové byty Praha, je komplex Belarie Park v Modřanech.

I kousek od centra se dá bydlet v klidném prostředí

Developerské projekty Praha od společnosti Sekyra Group nabízejí příjemné bydlení kousek od samého centra Prahy, v klidných lokalitách a s veškerou občanskou vybaveností. Tyto nové byty Praha splňují veškerá kritéria, která dnes klienti a zájemci o bydlení požadují. Bytové komplexy disponují velkými obytnými prostory, na výběr jsou i varianty s terasou, lodžiemi apod. Samozřejmostí pro nové majitele je také možnost parkovat přímo v domě či u něj.

Byty v Praze jsou hodně žádané

Byty v Praze jsou v posledních letech na odbyt a dá se tak očekávat, že nové byty Praha od společnosti Sekyra Group v realizovaných či plánovaných komplexech půjdou doslova na dračku. Případní zájemci by tak raději neměli příliš váhat a co nejdříve se rozmyslet, zda opravdu chtějí bydlet v novém a zda právě například bytové komplexy Belarie Park či rezidence Korunní nejsou tím pravým řešením.

foto: sekyragroup.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…


Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…

Kdo má nárok na příspěvek na bydlení a kolik činí?

Kdo má nárok na příspěvek na bydlení a kolik činí?

Příspěvek na bydlení v tuzemsku využívají tisíce lidí. Jedná se o finanční pomoc od státu ve chvíli, kdy mají rodiny či jednotlivci nízké příjmy a nemohli by tak bydlení zaplatit.


Jak postupovat při koupi bydlení

Jak postupovat při koupi bydlení

Pořízení nového bydlení je jedním z nejvíce zásadních kroků, které během svého života většina z nás udělá. Nový domov je jakýmsi přelomem. Počítáte samozřejmě s tím, že v něm budete žít po celý život, minimálně pak po dlouhá léta. Z tohoto důvodu je

Mobilní domy k trvalému bydlení

Mobilní domy k trvalému bydlení

Přemýšlíte, že si pořídíte vlastní dům, ale nemáte našetřené peníze, nechcete si brát hypotéku a nemáte čas čekat, až vyřídíte stavební povolení a postavíte dům? Pokud potřebujete bydlet levně, rychle a pohodlně, jsou řešením mobilní domy.