Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Moderní bydlení v Praze: Nové byty Praha 9

25. březen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

O tom, že v Praze vznikají velmi pěkné a moderní novostavby, se lze přesvědčit například díky nabídce společnosti FINEP, která v hlavním městě realizuje stavby již více než sedmnáct let. Aktuálně v její nabídce naleznete například byty Praha 9 na Proseku a případně i v dalších městských částech.

FINEP- tradiční developer, který realizuje výstavbu bytových domů v Praze

Developerská společnost FINEP patří v současné době k nejvýznamnějším firmám, které realizují bytové domy v Praze a jejím blízkém okolí. Prodej bytů v Praze zajišťuje již řadu let. Firma při výstavbě klade důraz zejména na kvalitu bydlení, dobru návaznost na infrastrukturu a bere ohled také na životní prostředí.

Nové byty na Proseku

Ukázkovým příkladem, jak hezky může vypadat moderní bydlení v Praze, jsou novostavby na Proseku. Byty Praha 9, které v této lokalitě realizuje společnost FINEP, jsou situovány do mimořádně přívětivého prostředí. Je odtud vynikající dostupnost do samotného centra Prahy, jako budoucí majitelé nebudete mít problém s parkováním přímo u domu, jistě využijete také kvalitní spojení městské hromadné dopravy, jejíž zastávky jsou nedaleko nové výstavby. Dobrou dopravní dostupnost koneckonců zajišťuje také nová stanice matrace trasy „C“- Střížkov.

Ideální bydlení pro mladé a aktivní lidi

Prodej bytů v Praze na Proseku je určen pro všechny lidi, vynikající podmínky zde však budou mít zejména mladí aktivní lidé, kteří rádi sportují. V okolí bytových domů je totiž mnoho možností sportovního vyžití. Byty jsou nabízeny jako družstevní, což pro mnohé z vás může být velkou výhodou.

Více informací o prodeji bytů na Proseku i dalších aktuálních developerských projektech společnosti FINEP se dozvíte přímo na jejích webových stránkách finep.cz, kde naleznete i podrobné popisky všech realizovaných bytových domů.

Komerční sdělení

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…


Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Bydlení ve starších domech, které byly postaveny třeba i před čtyřiceti lety, má sice své kouzlo, neboť zde rodiny mají své sídlo již po několik generací, nicméně z hlediska komfortu a hlavně nákladů toto bydlení nemusí být tak atraktivní ve srovnání s moderními nízkoenergetickými a pasivními domy.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!

Kdo má nárok na příspěvek na bydlení a kolik činí?

Kdo má nárok na příspěvek na bydlení a kolik činí?

Příspěvek na bydlení v tuzemsku využívají tisíce lidí. Jedná se o finanční pomoc od státu ve chvíli, kdy mají rodiny či jednotlivci nízké příjmy a nemohli by tak bydlení zaplatit.