Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Matrace z BIO pěny: moderní materiál pro lepší spánek

26. leden 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pro plnohodnotný spánek je vhodné mít k dispozici nejen stabilní postel, která bude dostatečně prostorná, ale také matraci, jež vám dopřeje maximální pohodlí a komfort během ležení. Matrace je nutné vybírat teprve na základě toho, jak velkou postel máte. Co je však mnohem podstatnější- zvolit byste měli matraci, která bude vyrobena ze skutečně pohodlného a kvalitního materiálu. V posledních letech jsou v obchodech k dostání špičkové matrace z materiálu, který vám dopřeje skutečné pohodlí a na němž se budete během spánku cítit příjemně. Jedná se o matrace z BIO pěny.

Hlavní přednosti BIO pěny

Matrace z BIO pěny jsou aktuálně jedněmi z nejlepších produktů, které lze v tuzemských obchodech sehnat. BIO pěna je speciálním materiálem, jenž je získáván z přírodních surovin. Zatímco starší typy matrací jsou vyráběny krom jiného z ropných surovin, zde je výrobu matrace použito přírodního oleje, konkrétně skočce. Díky tomu mají matrace vysokou elasticitu, chcete-li tažnost. Ocenit lze také větší pružnost, matrace je tak vhodná pro každodenní využití, mohou ji bez potíží používat malé děti i dospělí s větší hmotností. Díky použité BIO pěně u matrace nedochází k výrazné deformaci, ležící tělo tak má dostatečnou oporu, neprohýbá se a člověk si tak během spánku neničí své zdraví, zejména páteř.

BIO pěna je vyráběna ekologicky

Co lze ještě říci o matracích z BIO pěny. Jak už název naznačuje, jde o matrace, které jsou vyráběny šetrně, s ohledem na životní prostředí. BIO pěna, vyrobená z přírodních produktů, má mnohem menší dopad na ekologii.

Eshop s matracemi z BIO pěny

V obchodech lze sehnat matrace z BIO pěny za velmi příznivé ceny. Příkladem budiž eshop matrace-comfort.cz, který nabízí levné a přitom kvalitní matrace z BIO pěny v různých variantách a velikostech. Zakoupíte zde však také matrace z ostatních materiálů, jakými jsou latex, líná pěna a další.

Komerční sdělení

Foto: matrace-comfort.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.

Zdravý spánek: Anatomické polštáře

Zdravý spánek: Anatomické polštáře

Zdravý spánek je pro lidský organismus nezbytný. Co však udělat pro to, abychom dopřáli našemu tělu kvalitní odpočinek? Základem je spánek na kvalitní matraci. Kromě matrace je však také velmi důležité zvolit vhodný polštář. Ten má zásadní vliv na to, v jaké poloze bude náš krk a hlava během spá…


Technologie ThermoFrame pro lepší tepelnou izolaci

Technologie ThermoFrame pro lepší tepelnou izolaci

Pořídit si okna a dveře, která zabraňují zbytečným tepelným ztrátám z obytných prostor, je dnes již zcela běžné. Majitelé rodinných domů s garáží přiléhající k obytné časti by však měli dávat pozor i při výběru garážových vrat. Speciálně vyvinutý umělohmotný profil ThermoFrame dokáže díky dvojitému …

Linoleum: Přírodní materiál vede

Linoleum: Přírodní materiál vede

Jedním z dalších typů podlah, jež si získali mezi Čechy oblibu, je linoleum. Jedná se o přírodní materiál, který patří mezi nejlevnější podlahové krytiny vůbec. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody linolea? Linoleum (tzv. marmoleum) je vyrobeno z přírodního materiálu, což jistě ocení nejeden zákazník…


Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Budete kupovat nový byt a váháte, zda je lepší novostavba nebo starší bytový dům? Jaké jsou výhody a nevýhody nového a starého bytu?

Je lepší vrtaná nebo kopaná studna?

Je lepší vrtaná nebo kopaná studna?

Mnoho rodinných domů využívá užitkovou a pitnou vodu ze studní. Jsou dva způsoby, jak si na vlastním pozemku udělat studnu- kopáním nebo vrtáním.