Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Matrace a molitany: Hlavní výhody nákupu přes internet

28. březen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Na nákupy přes internet jsme si celkem zvykli. Dokazují to koneckonců i různé průzkumy a data, s nimiž přicházejí statistikové. Podíl nákupů přes internet se rok od roku zvyšuje, naopak tak logicky klesají tržby v klasických kamenných obchodech. Platí to bez zbytku téměř pro všechna odvětví. Výjimku netvoří ani nákupy matrací a molitanů do postele.

Nákup matrace na internetu

Matrace a molitan lze dnes zakoupit přes internet naprosto bez problémů. Nabízí je velké množství prodejců. Ceny jsou ale značně rozdílné, což se však vztahuje i na kvalitu. Chtělo by se říci, že pokud si chcete koupit například nové zdravotní matrace, je lepší investovat do dražších produktů, kde máte jistotu vyšší kvality. To však zdaleka nemusí být pravdou, i levné matrace totiž mohou být velmi kvalitní.

Dost často záleží na tom, zda je kupujete v malém eshopu nebo v internetovém obchodě, který má širokou nabídku a velké skladovací prostory. Takovýto větší eshop si totiž může dovolit snížit ceny na minimum, za nízké ceny pak získáte špičkové produkty.

Zboží z eshopu lze do 14 dní vrátit

Rozdíl mezi nákupy na internetu a v kamenných obchodech spočívá především v cenách. Drtivá většina kamenných obchodů nemůže nabídnout tak nízké ceny. Je však pravdou, že při nákupu na internetu si nemůžete zboží „osahat“, je třeba se spoléhat na to, že vám obchodník dodá skutečně takové zboží, jaké jste si objednali a jehož kvalitu garantuje.

V případě, že vám domů z eshopu přijde například matrace, s níž nebudete spokojeni, máte samozřejmě ze zákona právo jej do 14 dnů vrátit, aniž byste riskovali, že přijdete o investované peníze.

Rychlá dodávka zboží

Výhody nákupu nové matrace, molitanu a dalších produktů přes internet spočívají také v jednoduchém objednání. To lze provést z klidu a pohodlí domova, stačí mít připojení k internetu.

U většiny obchodů je vhodné se registrovat, můžete tím získat i akční ceny, které neregistrovaní kupující nemají. Dodávky zboží z eshopu jsou dnes také velmi spolehlivé a rychlé, obvykle je zboží dodáno následující pracovní den, maximálně o den déle.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Wcyuwg2Xkr

úterý, 3. leden 2017
23:50

he came to give us li#&af8230;end life to the full. You are living in the fullness of that life. If only everyone could be in this state, what a difference it would make! I, too, am grateful for the very same things and love all the little details of life that make it so colorful and full and rich. Carpe diem and happy birthday sweet friend!


Napsal: Wcyuwg2Xkr [Odpovědět]


Čtěte také...

Nejlepší dodavatelé plynu: Změna dodavatele přes internet

Nejlepší dodavatelé plynu: Změna dodavatele přes internet

Mnozí majitelé domů a bytů si v poslední době stěžují, že za plyn platí stále více peněz. Je pravdou, že ceny energií rostou a platí to i o plynu, nicméně přesto se dá najít způsob, jak za platby složenek za plyn ušetřit. Tím způsobem je změna dodavatele plynu.

Vybíráme domácí spotřebiče na internetu - na co si dát při nákupu pozor

Vybíráme domácí spotřebiče na internetu - na co si dát při nákupu pozor

Pořizování domácích spotřebičů přes internet je stále oblíbenější formou nákupu. Zákazníkům to přináší mnoho výhod, číhají zde však také mnohá úskalí. Pokud si na některé záležitosti při nákupu spotřebičů přes internet (i dalších produktů ) nedáme pozor, pak se lehce může stát, že namísto výhodné ko…


Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.


Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Podlahy ve vašem bytě jsou již zastaralé a vy přemýšlíte o modernějším stylu? Chcete rychlé a nenáročné řešení? Zkuste plovoucí podlahy, moderní trend dnešní doby. Dnes vám přiblížím,jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody.

Parkety: Výhody a nevýhody

Parkety: Výhody a nevýhody

Jedním z nejpoužívanějších typů podlah z masivního dřeva jsou parkety, jejichž použití má v České republice dlouholetou tradici. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody parket?