Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Markýzy vyřeší problém, jak zastínit exteriér vaší domácnosti

9. leden 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Interiérové stínící prvky, jako jsou venkovní a interiérové žaluzie či předokenní rolety, jsou většině z vás velmi dobře známé, neboť je ve své domácnosti využíváte již po mnoho let. Je však škoda, že se opomíjí další významná stínící technika, kterou představují venkovní markýzy. Jedná se o vynikající stínící systém, který je určen pro exteriéry domu.

Markýzy dokážou velmi efektivně vyřešit problém, jak zastínit exteriéry. Hodí se hlavně na terasy, předzahrádky, verandy a balkony domů. Jejich hlavní funkcí je ochrana proti přímým slunečním paprskům.

Při posezení venku je mnohdy sluníčko velmi otravné, člověk nemá potřebné podmínky k odpočinku. Odpočívat na přímém sluníčku určitě není tak příjemnou záležitostí, jako když máte možnost pobývat na čerstvém vzduchu v letních vedrech ve stínu. To jistě uzná většina z vás. A právě proto je vhodné si na terasu domu pořídit markýzu, která tento problém odstraní.

Praktický stínící prvek pro terasy

Markýzy jsou schopny poskytnout stínění nejen v létě, kdy je nejpraktičtější, ale po celý rok. Je ale důležité, aby měly dostatečně pevnou konstrukci, která vydrží i případný nápor větru či jiných nepříznivých klimatických jevů.

Látka, která tvoří vlastní stínící plochu, rovněž musí odolávat vnějším vlivům. Ideální je, pokud je voděodolná. Pak totiž pod markýzou můžete posedět i ve chvíli, kdy venku prší.

Markýzy od Diamond Design

Markýzy z vysoce odolných materiálů představuje společnost Diamond Design. Tato firma nabízí asi nejširší nabídku kazetových markýz. Právě kazetové markýzy jsou na trhu nejvíce žádané. Mají důmyslně propracovanou konstrukci, která je vysoce odolná vůči větru.

Zároveň u nich lze ocenit i jedinečný systém zabudování. Manipulace s kazetovými markýzami je přitom velmi jednoduchá. Lze k tomu využít ruční kliku, u větších markýz se však doporučuje varianta s pohonem.

Použití látek s životností 10 a více let

Diamond Design markýzy, o nichž si může více informací zjistit také na webových stránkách http://www.diamonddesign.cz/markyzy/, jsou vyráběny přímo na míru. K výrobě se používají nejkvalitnější látkové materiály, které mají životnost až kolem 10 let. Na celý systém markýzy pak firma poskytuje pětiletou záruční lhůtu. Stínící prvky od Diamond Design však obvykle vydrží mnohem déle.

Vyřešte problém se zastíněním venkovního prostoru u vašeho domu pomocí markýzy. Získáte tak dokonalou ochranu před slunečními paprsky a dalšími klimatickými jevy. Exteriér vašeho domu navíc získá větší atraktivitu, markýzy totiž přispějí k vylepšení vzhledu domu.

Foto: diamonddesign.cz

Komerční sdělení kupclanek.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat prostor kuchyně ve vaší domácnosti? Pak se nechte inspirovat z fotogalerie kuchyní od společnosti JN Interier. Některé ukázky si prohlédnete také v tomto článku.

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos


TZ: Přírodní kámen od Dunaje pro zkrášlení vaší zahrady

TZ: Přírodní kámen od Dunaje pro zkrášlení vaší zahrady

Zahrady tvoří neoddělitelnou součást domova, kde s oblibou trávíme příjemné chvíle s rodinou. Při jejich budování či obměně se vždy snažíme, aby prostor byl nejen funkční, ale také působil esteticky.

Usnadněte si úklid domácnosti

Usnadněte si úklid domácnosti

Uklízení patří mezi značně neoblíbené činnosti, kterých se chce každý vyvarovat. Problém ale spočívá v tom, že to bohužel není možné. Otázkou pak zůstává, jakým způsobem se k úklidu domácnosti postavit, abyste se co nejméně nadřeli a aby po vás bylo


Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Potřebujete do vašeho bytu či kanceláře kvalitní žaluzie, které účinně zabrání pronikání slunečních paprsků? Vybírat můžete ze široké nabídky. Podívejte se na ni spolu s námi!

Jaké máte možnosti pojištění domácnosti?

Jaké máte možnosti pojištění domácnosti?

Pojišťovny dnes nabízejí celou řadu druhů pojištění. Některé z nich se týkají nemovitostí. Jako majitelé rodinného domu či bytu byste měli důkladně zvážit, zda se vám vyplatí obejít se bez pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti a případně též po