Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Ložní povlečení: Materiály, které jsou vhodné pro vaši postel

14. prosinec 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Ke kvalitnímu spánku nestačí mít jen dobrou postel. Je potřeba ji také povléci do kvalitního ložního povlečení. V obchodech, které se specializují na ložní povlečení, se v současné době dá pořídit mnoho produktů z nejrůznějších materiálů. Jaké jsou vhodné pro postel, v níž trávíte každou noc?

Klasika – bavlněné povlečení do postele

Když spí člověk jako v bavlnce, je jeho spánek pohodlný. Ano, spaní v bavlněném povlečení je skutečně příjemné. Bavlna se používá pro povlečení na postele již odnepaměti a stále si udržuje svoji popularitu. Je to dáno především díky tomu, že má dobrou prodyšnost, je vzdušná a také se snadno udržuje v čistotě. V neposlední řadě je příjemná na dotyk a nevadí lidské pokožce, což je hlavní důvod, proč je pro vaši postel vhodná.

Satén

Vhodné jsou ale i mnohé další materiály. Namátkou lze zmínit například saténové povlečení. To je přímo ideální v letních měsících, neboť je lehké, člověk se v něm cítí dobře i během letních veder. V zimě ale dokáže docela příjemně hřát. Hodí se hlavně jako povlečení do postele dospělých, stále častěji se ale používá také jako povlečení pro děti.

Mikrovlákno

Dalšími oblíbenými a nutno říci, že i vhodnými materiály jsou krep, flanel a v poslední době stále populárnější mikrovlákno.

Tento moderní materiál se pro výrobu ložního povlečení používá relativně krátkou dobu, nicméně je skvělý hlavně díky své hebkosti, která se do značné míry blíží k saténu. Mikrovlákno navíc výborně hřeje, snadno se čistí a není ani nijak zvláště drahé. Povlečení do postele z mikrovlákna lze rozhodně doporučit.

Pokud máte zájem o kvalitní ložní povlečení pro děti i dospělé z výše uvedených materiálů, navštivte internetový obchod DomácíPohoda.cz. V něm naleznete opravdu špičkový textil do ložnice, který přispěje ke zkvalitnění vašeho spánku. Kromě bavlněného povlečení jsou zde produkty ze saténu, mikrovlákna, krepu či jersey.

Foto: domacipohoda.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Pokud se chceme sami pustit do malování bytu a jeho místností, pak je třeba si dát záležet hlavně na výběru barvy. Malířské barvy musí být pokud možno co nejkvalitnější, to znamená dostatečně kryjící a trvalé.


Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé egyptské bavlny Vám poskytne dokonalý komfort. Dopřejte svému tělu ty nejkvalitnější materiály povlečení a vyberte si některý z nádherných vzorů bavlněného povlečení.


Příprava na malování: Zakrývací materiály

V každé domácnosti je čas od času potřeba vymalovat stěny místností. Jejich původní barva totiž vlivem času přichází o svoji původní svěžest a čistotu. Malování není třeba provádět příliš často, postačí k němu přistoupit tak jednou za dva roky. Před samotným malování pokojů je důležité řádně zakrýt …

Zdící materiály pro stavbu domu

Zdící materiály pro stavbu domu

Základem každého domu je zdivo. Právě jeho výběr a vlastnosti mohou podstatně ovlivnit kvalitu bydlení. Při výběru zdících materiálů bychom se měli orientovat především dle toho, jaké má zdivo tepelně izolační vlastnosti, jaká je životnost materiálu a konstrukce jako celku, dále bychom se měli zaměř…