Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

LED žárovky: Opravdovou kvalitu přinesou jen LED žárovky od značkového výrobce

7. květen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Klasické žárovky a zářivky jsou na ústupu. Do popředí se v posledních letech jednoznačně dostávají LED žárovky. Ty dnes vyrábí mnoho firem. Zdaleka ne o všech typech LED žárovek se dá říci, že jsou kvalitní a spolehlivé. Při jejich nákupu v obchodě bychom se tak měli zaměřit na produkty, které jsou vyráběny skutečně dobrým a prověřeným výrobcem.

Přednosti LED žárovek

V mnoha obchodech lze narazit na velmi levné LED žárovky. Ty však často pocházejí od čínských výrobců. Jsou mimořádně nekvalitní, což se pozná krom jiného na krátké životnosti. Právě životnost je přitom jedním z hlavních pozitiv LED žárovek oproti klasickým žárovkám a úsporným zářivkám.

LED žárovky mají oproti běžným žárovkám hned několik výhod. Kromě již uvedené životnosti lze uvést například jejich vysokou účinnost při nízké spotřebě energií. Pozitivním jevem je také to, že ihned po rozsvícení se uvedou do plného provozu, tedy laicky řečeno začnou ihned plně svítit, což je velký rozdíl oproti úsporným žárovkám ( zářivkám). Při svém výkonu mají jen minimální emise tepla.

Mimořádně dlouhá životnost je hlavní devízou LED žárovek

LED žárovky, které jsou skutečně kvalitně vyrobeny, mají mimořádně dlouhou životnost, která se pohybuje v řádech desetitisíců hodin. Bez problémů vydrží i časté zapínání a vypínání, aniž by došlo k jejich poškození. Jistě víte, jak rychle „odcházejí“ klasické žárovky, pokud je zapínáte a vypínáte několikrát denně. Ty pak vydrží třeba i jen pár měsíců. LED žárovky vám však vydrží i celé roky. To vynahrazuje jejich vyšší pořizovací cenu, dá se tudíž zcela bez okolků říci, že investice do LED žárovek se v dlouhodobém horizontu vyplatí více nežli starší typy žárovek.

Kupujte jen značkové LED osvětlení od známých a prověřených výrobců

A nyní k výrobcům. Jak jsem již nastínil, není vhodné si pořizovat pouze neznačkové a levné žárovky. Ty jsou totiž často nekvalitní, nespolehlivé a nemají tak dobré vlastnosti, jaké jsem uvedl výše. Pokud si tedy jdete kupovat nové LED žárovky či třeba LED bodovky, dejte přednost ověřeným značkám.

Obecně jsou za velmi kvalitní produkty v tomto odvětví považovány LED žárovky SAMSUNG. Tato korejská značka vyrábí LED žárovky špičkové kvality, přičemž cena je v jejich případě poměrně nízká. Dá se tudíž říci, že i SAMSUNG vyrábí levné LED žárovky. Jsou vyráběny tak, aby měly ideální barevnou teplotu, která činí 2700K. Světlo je tak přirozené pro lidský zrak, není ani příliš bílé ani žluté.

Předností značky SAMSUNG je koneckonců také to, že u svých produktů vždy udává pravdivé hodnoty, což se u čínských značek často nedá tvrdit.

Chcete-li kvalitní a úsporné osvětlení, jsou LED žárovky SAMSUNG tím pravým řešením. Za solidní peníze získáte opravdu dobré osvětlení, které vydrží mnoho hodin provozu.

Foto: techline.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Bořek a Lenka

čtvrtek, 9. květen 2013
09:00

Něco pravdy na tom bude. Koupila jsem v Lidlu bodovky a co měsíc některá přestane svítit.


Napsal: Bořek a Lenka [Odpovědět]


Čtěte také...

PRŮVODCE: Jak vybrat úsporné žárovky

PRŮVODCE: Jak vybrat úsporné žárovky

Na klasické 75 nebo 60W žárovky v obchodech narazíte už jen zřídka. Jejich výroba je totiž v zemích EU zakázána. Domácnosti jsou proto nuceny používat úsporné osvětlení. Aby vám dávalo opravdu kvalitní a příjemné teplo, je třeba pečlivě ho vybírat.

Chcete mít stále hebké a nadýchané ručníky a osušky? Dbejte na kvalitu a správnou péči!

Chcete mít stále hebké a nadýchané ručníky a osušky? Dbejte na kvalitu a správnou péči!

Jak mít ručníky stále stejně barevné, měkké a hebké jako při koupi? Prvním pravidlem je investice do kvalitního zboží, druhým správná péče. Při koupi ručníků a osušek se vyplatí hledět nejen na barvy a velikosti, ale také na gramáž, materiál a délku vláken. Při praní pak dodržovat základní poučky a …


Šetřete doma elektřinu!

Šetřete doma elektřinu!

Jaký byl váš poslední účet za elektřinu? Říkáte si, že už s těmi vysokými částkami za energie musíte něco udělat? Jak ale na to? Nevěste hlavu – v každé domácnosti existuje velký potenciál úspor. Poradíme vám, kde je hledat!

Jak ušetřit za energie? 3 tipy pro rychou úsporu

Jak ušetřit za energie? 3 tipy pro rychou úsporu

V době zdražování se lidé snaží ušetřit, kde se dá. Velkou část výdajů často tvoří platba za elektřinu. A ačkoli částku na faktuře mnohdy vnímáme jako fixní, díky několika jednoduchým tipům je možné ji výrazně snížit. Stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel.


Kam s nefunkční žárovkou? Recyklujte ji.

Kam s nefunkční žárovkou? Recyklujte ji.

Stále více domácností používá takzvané úsporné, nebo-li kompaktní zářivky. Jejich užívání je v dnešní době takřka hitem už jen kvůli úspoře energie. Dosud běžné wolframové žárovky jsou už pomalu na ústupu.

Úsporné spotřebiče: Vyznejte se v nich a ušetřete!

Úsporné spotřebiče: Vyznejte se v nich a ušetřete!

Každá domácnost je vybavena několika spotřebiči: v lednici uchováváme potraviny, rychlovarná konvice nám během chvilky uvaří vodu na čaj, pračka vypere prádlo, televize nám krátí dlouhé chvilky a přes počítač udržujeme kontakt se světem. Tito domácí pomocníci jsou ovšem také významnými konzumenty el…