Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kvalitní stylová digestoř sluší každému interiéru

9. červenec 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Krásná prostorná kuchyně je dnes jakýmsi srdcem každého interiéru. Jedním z jejich dominantních prvků je krásná digestoř. Vybrat si tu správnou není vůbec jednoduché. Na trhu se totiž nachází spousty různých modelů. Proto se v následujícím textu zaměříme na typologii digestoří, na jejich rozdělení z pohledu funkčnosti a poradíme vám, kde všechny modely můžete sehnat ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu.

Zvolte správný typ digestoře

Nejčastěji používané jsou komínové digestoře, které se montují přímo na stěnu. Vyrábí se v nerezové podobě, nebo v kombinaci s barevným, popřípadě čirým sklem. Nejoblíbenější jsou modely se šikmým provedením. Chcete-li odsavač, kterého si každý všimne, volte ostrůvkový typ. Nakupuje se většinou do prostorného interiéru, jelikož je rozměrově objemnější. Zajímavou volbou jsou rohové modely, jež se montují speciálně do rohových míst dle návrhu konkrétní kuchyně. Méně tradiční jsou odsavače v rustikálním stylu. Úspornou variantu představují podvěsné digestoře. Najdou si místo v prostoru ve skříňce a v jiných stísněných místech. Odsavač par může být přímo integrovaný do kuchyňské sestavy, což umožní vestavné typy. Vybírat si můžete ještě například lustrové, výsuvné či stropní digestoře.

Recirkulační, nebo odtahovou?

Před nákupem odsavače par je nutné mít jasno ve způsobu odvětrávání. Častěji jsou voleny modely, jež mají řešen odtah mimo místnost. Mají mnohem levnější provoz, jelikož páry jsou odsávány přes zeď či přes komín ven z interiéru. U recirkulačních odsavačů dochází k filtraci páry přes uhlíkové filtry, které je třeba po nějakých 3 až 6 měsících měnit.

Nač si dát ještě pozor?

Při výběru dbejte na hlučnost. Neměla by přesáhnout 55 dB. Často se ale bohužel setkáváme s tím, že míru hluku uvádějí pouze renomovaní výrobci. Důležitý je i celkový výkon digestoře a spotřeba elektrické energie, s čímž souvisí i přítomnost osvětlení.

Nakupujte u spolehlivého prodejce!

Digestoře nejsou zrovna nejlevnější, a tak je vhodné vybírat u spolehlivého dodavatele s tradicí. V pestré nabídce společnosti Dalago si vyberete přesně takový model, který potřebujete. Doporučujeme například komínovou digestoř Franke FPJ 615 V BK A v provedení černé sklo, která vypadá skvěle.

  • pla-

Autor: Radek

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak namíchat barvy na malování interiéru

Jak namíchat barvy na malování interiéru

Na malování interiéru si řada lidí zve odbornou malířskou firmu, která provede všechny potřebné záležitosti - od přípravy na malování, přes namíchání barev, vymalování až po závěrečný úklid. Je však spousta kutilů, kteří si raději vymezí nějaký ten den volného času a do vymalování bytu se pustí sami…

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Pokud se chceme sami pustit do malování bytu a jeho místností, pak je třeba si dát záležet hlavně na výběru barvy. Malířské barvy musí být pokud možno co nejkvalitnější, to znamená dostatečně kryjící a trvalé.


Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Najít ideální podlahovou krytinu je jedním z velkých úkolů při návrzích a realizacích interiérů. Všeobecně platí, že by i podlahy měly být v souladu s dalším vybavením či designem celé místnosti.

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Neustále jste časově vytíženi a nestíháte jíst ovoce a zeleninu? Cítíte, že vaše tělo nemá v poslední době dostatečný přísun vitaminů, který si zaslouží? Je tady řešení! Úžasný Smoothie Maker- džusovač vás o tom rychle přesvědčí.


Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Vlastníte bazén a rádi byste si usnadnili práci při jeho údržbě? Pořiďte si kvalitní bazénové příslušenství a drobné doplňky, které vám pomůžou vodu v bazénu důkladně vyčistit a ochránit ji před nežádoucími bakteriemi a vás před kožními a jinými infe

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.