Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kuchyňský robot: Co vše by měl obsahovat

27. květen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Kuchyňské roboty jsou přístroji, které nacházejí velké uplatnění při přípravě pokrmů, nápojů, omáček či různých past. V obchodech dnes můžete nalézt širokou škálu robotů. Jak si v této nabídce vybrat takový přístroj, který bude nejužitečnější?

Výběr kuchyňského robota dle výkonu motoru

Kuchyňské roboty je vždy v první řadě dobré vybírat podle jejich výkonu. Nekvalitní laciné přístroje, které mají malý výkon, nejsou totiž dostatečně efektivní a mají často velmi omezené funkce. Takovéto roboty se pak stávají v domácí kuchyni spíše zbytečnými věcmi, jež spíše zabírají místo. Odborníci proto doporučují volit takové roboty, které mají výkon motoru alespoň 500W.

Funkce robotů

Dalším důležitým kritériem je samozřejmě i to, kolik funkcí kuchyňské roboty zvládnou. Jsou i takové přístroje, které dokáží provést i více než 20 funkcí. Každý robot by zcela jistě měl umět provádět hnětení těsta, krájení surovin, mixování, strouhání či drcení.

Příslušenství

Dobré je, pokud si zakoupíte kuchyňského robota, jenž má více kusů příslušenství. Zároveň si pečlivě zkontrolujte, jakým způsobem se jeho jednotlivé části dají odejímat a umývat. Nejlepší je, pokud je možné příslušenství vkládat do myčky nádobí, máte pak daleko jednodušší práci s jeho mytím.

Ponorné mixéry

Kuchyňské roboty patří mezi univerzální přístroje. Některé z nich dokáží provádět také mixování potravin. Krom toho si však domů můžete pořídit také speciální ponorné mixéry, které přeci jen dokáží určité pracovní procesy v kuchyni zvládnout lépe, navíc jsou mnohem levnější a také úspornější z hlediska jejich velikosti.

Kvalitní kuchyňské roboty, které mají mnoho funkcí a jistě se stanou skvělým pomocníkem do vaší domácnosti, zakoupíte v internetovém obchodě levneelektro.cz. Na výběr zde jsou kuchyňské roboty od mnoha známých výrobců, kteří se specializují na kuchyňské potřeby a spotřebiče.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

TOP kuchyňské spotřebiče: kávovar, kuchyňský robot, mixér

TOP kuchyňské spotřebiče: kávovar, kuchyňský robot, mixér

Co by ve vaší domácnosti nemělo zaručeně chybět? Mrkněte se na top desítku kuchyňských pomocníků, kterou pro Vás připravil redakční tým časopisu Maxibydlení.

Kuchyňský návrhář ušetří čas, peníze i nervy

Kuchyňský návrhář ušetří čas, peníze i nervy

Zatímco v minulosti byl chloubou domácnosti obývací pokoj, v dnešní době jednoznačně vede kuchyň. Na trhu se objevuje celá řada komplexních i dílčích návrhů a mnozí z vás si jistě lámou hlavu nad tím, jak zařídit právě tu svou kuchyni. Od toho tu jsou kuchyňští návrháři, kteří vám poradí!


Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?

TOP kuchyňské spotřebiče: fritovací hrnec, kráječ, kuchyňský příruční vysavač

TOP kuchyňské spotřebiče: fritovací hrnec, kráječ, kuchyňský příruční vysavač

Co by ve vaší domácnosti nemělo zaručeně chybět? Mrkněte se na další tři kuchyňské pomocníky, které pro Vás připravil redakční tým časopisu Maxibydlení. Předchozí díl naleznete zde: TOP kuchyňské spotřebiče: odšťavňovač, toustovač, rychlovarná konvice, kuchyňská váha


TOP kuchyňské spotřebiče: odšťavňovač, toustovač, rychlovarná konvice, kuchyňská váha

TOP kuchyňské spotřebiče: odšťavňovač, toustovač, rychlovarná konvice, kuchyňská váha

Co by ve vaší domácnosti nemělo zaručeně chybět? Mrkněte se na další čtyři kuchyňské pomocníky, které pro Vás připravil redakční tým časopisu Maxibydlení. Předchozí díl naleznete zde: Top kuchyňské spotřebiče: kávovar, kuchyňský robot, mixér.

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Běžné nádobí, které používáme během stravování, nejsou příliš vhodné pro malé děti. Pakliže doma máte děcka, je vhodné jim pořídit speciální dětské nádobí. To je vyráběno z odolnějších materiálů, takže se nerozbije. Je ale nutné si dát pozor na jeho kvalitu. V tomto článku se dozvíte, jak postupovat…