Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kuchyně na míru: Prostor pro vaření dle vašich představ

5. prosinec 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Při vaření je zapotřebí, aby všechen nábytek a vybavení byly dokonale rozvrženy. Jedině tak se v kuchyni nebudete zbytečně přesunovat z jednoho místa na druhé. Špatně rozvržený nábytek zde zhoršuje podmínky pro poklidné vaření a také pro případné posezení u kuchyňského stolu. Jednotliví členové rodiny si navíc překážejí ve chvíli, kdy se jich v místnosti pohybuje větší množství. Právě z těchto důvodů je doporučováno provést zařízení kuchyně na míru.

Vše na správném místě a ve správných rozměrech

Pokud si u některé firmy necháte vytvořit kuchyni na míru, budete mít jistotu, že všechny spotřebiče budou na tom pravém místě, stejně jako další nábytek.

Také kuchyňská linka bude rozvržena přesně podle pracovních zón tak, jak to doporučují zkušení kuchaři. Jistě dobře víte, že při práci u kuchyňské linky postupně přecházíte od jednoho místa k druhému. Pokud byste měli při každé činnosti doslova lítat kolem jednotlivých ploch, nejenže byste naběhali spoustu metrů, ale také by vaření nebylo tak efektivní a radostnou záležitostí.

Zhotovení kompletního nábytku do kuchyně na míru

Vytvoření kuchyně na míru v sobě může obsahovat prakticky vše. Od vytvoření ergonomické kuchyňské linky, přes správné usazení a volbu kuchyňských spotřebičů, až po navrhnutí rozložení nábytku, zejména jídelního stolu, komod apod.

U kuchyně na míru se nebojte využít také vestavěné skříně, které vám ušetří spoustu místa a přitom nabídnou dostatek prostoru pro uskladnění nejrůznějších kuchyňských a stolovacích potřeb.

JN Interier nabízí zkušenosti s realizací kuchyní na míru

Pokud se rozhodnete pro realizaci kuchyně na míru, je samozřejmě potřeba se spojit se zkušenými odborníky. Kvalitní specialisty, kteří vám vytvoří perfektní návrh a poté provedou také samotnou realizace kuchyně na míru, najdete ve společnosti JN Interier. Tato firma nabízí možnost propracování do nejmenšího detailu. V rámci předběžných prací vám vytvoří přehledný grafický 3D návrh, díky němuž budete mít zcela jasnou představu o tom, jak vaše nová kuchyně bude vypadat.

Více informací najdete na webu jninterier.cz. Zde se nachází také fotogalerie kuchyní, která vás určitě přesvědčí, že JN Interier dobře ví, co dělá.

Foto: jninterier.cz

-sad-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vyberte si vanu, která vyhoví vašich představám

Vyberte si vanu, která vyhoví vašich představám

Vana je tím, co dominuje koupelně. Nejenže poskytuje prostor pro hygienu, ale je i místem relaxace po náročném pracovním dni. Na trhu je v současné době nepřeberné množství různých typů van, které se liší svým tvarem, barvou, funkcemi a dalšími parametry.

Vaření v parním hrnci

Vaření v parním hrnci

Zdravá kuchyně je stále častějším tématem. Lidé, kteří chtějí žít zdravě, hledají různé způsoby, jak si ve své kuchyni připravit chutné pokrmy, které je zasytí a dodají jim potřebné látky a vitamíny. Velmi dobrým způsobem úpravy potravin je vaření v parních hrncích.


Indukční vaření: Princip a výhody

Indukční vaření: Princip a výhody

Pro vaření v domácí kuchyni se stále častěji využívají indukční desky. Indukční vaření přináší nejednu výhodu. Jaký je princip a hlavní přednosti indukčních desek?

Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé

Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé

Možná jste již někde zaslechli, že se v kuchyních po celém světě objevila novinka v oblasti nádobí, která nemá daleko k úplné dokonalosti a jíž si pochvalují všichni lidé, kteří s ní přijdou do kontaktu. Tou novinkou je titanové nádobí. Titanové hrnce a pánve patří v současné době mezi to nejlepší, …


Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?