Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kuchyně na míru: hlavní důvody pro její pořízení

25. listopad 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Obchodníci s nábytkem do domácnosti často prodávají kromě jednotlivých kusů také celé hotové sestavy. Nejčastěji mají zákazníci zájem o kuchyně na míru. Dá se vysledovat několik důvodů, proč právě kuchyně jsou místnostmi, kde vyžadujeme řešení přímo na míru.

Kuchyně na míru je sice možná trochu dražší nežli v případě, že ji budeme vybavovat jednotlivými kusy nábytku. To však nic nemění na tom, že se jedná o atraktivnější volbu. Jednou z hlavních předností kuchyně na míru je fakt, že prostor místnosti, který bude vybaven naráz, vypadá mnohem lépe, organizovaněji a příjemněji. Dochází totiž k tomu, že každý nábytek a spotřebič zde má přesně své místo. Činnost v kuchyni nám pak logicky jde mnohem lépe od ruky, všechny spotřebiče máme přesně tam, kde je potřebujeme, nepřekáží nám v pohybu a manipulaci během vaření.

Lze si zvolit barvy či materiál, z něhož bude kuchyňský nábytek vyroben

Dalším důvodem, proč si pořídit kuchyně na míru, je také možnost zvolit si jakýkoliv druh materiálů a barev. Právě materiálové a barevné sladění všech komponent v kuchyni je již na první pohled velmi pozitivní. Jen si představte, že by každý kus nábytku, pakliže byste si jej pořizovali po jednotlivých kusech, byl v jiné barvě, s jinými rozměry a z různých materiálů. Prostor kuchyně by pak nevypadal příliš esteticky.

Dokonalé využití prostoru

Velmi pozitivním faktem, kterými se kuchyně na míru mohou pochlubit, je to, že prostor místnosti je díky nábytku na míru perfektně a do posledního místa využit. Nejsou zde zbytečné přesahy či naopak „hluchá místa“. Kuchyně na míru si lze objednávat do místností všech velikostí, jsou vhodné jak do menších panelákových kuchyni, tak i do prostorných kuchyní v rodinných domech.

Přesně na míru si samozřejmě můžete pořídit sestavy nábytku nejen do kuchyně, ale i do dalších místností, jako jsou obývací pokoje či ložnice. Tam se skvěle ujmou například moderní vestavěné skříně, které šetří prostor, avšak zároveň poskytují více úložného místa na věci nežli klasické volně stojící skříně.

Foto: jninterier.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Trh s rezidenčním bydlením očekává v příštích měsících nárůst poptávky. Jedním z důvodů je jistě i to, že v současné době se dají u bank pořídit hypotéky za velmi zajímavých podmínek. Jedná se o stav, který je ekonomy považován za nejlepší od počátku ekonomické krize.

Americká hypotéka - charakteristika a podmínky pro její získání

Americká hypotéka - charakteristika a podmínky pro její získání

Při financování bydlení mnoho lidí využívá hypotéky. Klasické hypotéky jsou účelové, žadatelé tak musí dokládat, nač budou peníze využity. V poslední době ale také roste obliba speciální, takzvané Americké hypotéky.


Domácí vinotéka: 4 rady pro její správný výběr

Domácí vinotéka: 4 rady pro její správný výběr

Domácí vinotéky jsou hitem posledních let. Milovníci vína si konečně dávají záležet na správném skladování jejich oblíbeného moku. Dříve si většina z nás vystačila s klasickou chladničkou, spíží nebo jiným místem, kam víno jednoduše uskladnila. Jenže málokde jsou natolik ideální podmínky pro to, aby…

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?


Pracovní deska do kuchyně: Kámen, dřevo, laminát?

Pracovní deska do kuchyně: Kámen, dřevo, laminát?

Zařizujete novou kuchyni? Pak zvýšenou pozornost věnujte pracovní desce! Ta je totiž z celé kuchyně nejvíce namáhanou plochou. Pokud zvolíte nekvalitní materiál, velmi brzy může pracovní deska ztratit svůj vzhled.

Záclony vhodné do kuchyně

Záclony vhodné do kuchyně

Při výběru kuchyňské záclony do okna je třeba myslet nejen na estetické hledisko. Tato místnost je totiž vzhledem ke svému účelu dosti specifická, což krom jiného znamená, že ne všechny záclony se sem hodí.