Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kožené sedací soupravy z Itálie: Investice do prvotřídní kvality

24. listopad 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Kožené sedací soupravy patří obecně k dražším variantám tohoto druhu zboží. Zatímco látkové sedačky lze zakoupit v mnoha obchodech již od několika málo tisíc korun, kožené verze souprav stojí i několikanásobně více. To však rozhodně neznamená, že nejsou oblíbené, je tomu právě naopak. Investice do kožené sedací soupravy se vyplatí díky vyšší kvalitě, luxusnějšímu vzhledu a také delší životnosti.

Kožené sedací soupravy však musíte vybírat u skutečně dobrých prodejců, kteří prodávají zboží od renomovaných výrobců. Ne vždy je kožená sedací souprava zárukou vysoké kvality. V tuzemsku se dnes dají pořídit moderní italské kožené sedací soupravy, které ve světě bytového nábytku mají velké renomé. Příkladem budiž internetový obchod isedačky.cz.

Na výběr je mnoho variant sedacích souprav z Itálie

Eshop isedacky.cz nabízí luxusní varianty kožených sedaček v různých tvarových provedeních a designech. K dispozici jsou tak krom jiných praktické rohové sedací soupravy, které jsou ideální pro menší byty a tam, kde chcete maximálně využít prostor místnosti.

Dále jsou v obchodě také moderní rozkládací sedací soupravy. I ty jsou vhodné do menších pokojů, kde prostoru přeci jen není tolik. V případě potřeby mohou sloužit jako alternativní lůžko.

Až desetiletá záruka a možnost nákupu na splátky

Kožené sedací soupravy jsou vyráběny v luxusním provedení, přičemž je využito také nejmodernějších trendů v oblasti tohoto druhu bytového nábytku. Nákupem ve zmíněném obchodě získáte na kožené sedací soupravy až desetiletou záruku, což už samo o sobě svědčí, o jak kvalitní produkty jde. Exkluzivně navíc můžete využít také služby, která nabízí možnost výroby sedací soupravy přímo dle vašich požadavků.

Nebudete-li spokojeni s aktuální nabídkou souprav, případně se vám jen bude líbit nějaká sedací souprava, kterou jste zahlédli třeba v katalogu, lze si ji nechat vyrobit na zakázku. Výrobě předchází vytvoření nezávazné cenové nabídky, takže máte jasnou představu o tom, na kolik vás nová sedací souprava z Itálie vyjde. Kromě toho lze v eshopu využít různé akční slevy, nákup na splátky a další výhody.

Foto: isedacky.cz

-kni-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Tipy, jak bude vaše bydlení působit luxusněji i bez větší finanční investice

Tipy,  jak bude vaše bydlení působit luxusněji i bez větší finanční investice

Máte pocit, že vaše bydlení si už žádá změnu a nemáte finance na nákladnou rekonstrukci? Rozhodně není důvod si zoufat. I bez větších investic si můžete předělat své bydlení tak, aby působilo luxusním dojmem.

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho,  stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…


Mobilní domy k trvalému bydlení

Mobilní domy k trvalému bydlení

Přemýšlíte, že si pořídíte vlastní dům, ale nemáte našetřené peníze, nechcete si brát hypotéku a nemáte čas čekat, až vyřídíte stavební povolení a postavíte dům? Pokud potřebujete bydlet levně, rychle a pohodlně, jsou řešením mobilní domy.

Prach v bytě: 6 tipů, jak s ním skoncovat

Prach v bytě: 6 tipů,  jak s ním skoncovat

Zvýšená prašnost v bytě může mít pro neblahé důsledky pro vaše zdraví. S prachem je proto potřeba zatočit. Existuje celá řada způsobů.


Existují nějaké tabulky nebo vzorečky pro výpočet tloušťky izolace?

Obecně platí, že uvažovat o tloušťce izolace menší než 10 cm je až na malé výjimky naprosto nezodpovědné a neekonomické. S výhledem na příštích deset až patnáct let se jeví jako optimální izolace 15–20 cm. Vzorečky jsou v ČSN 73 0540-4:2005 (Tepelná ochrana budov – Část 4: Výpočtové metody).

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu,  montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.