Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kožená sedací souprava: Luxus, do kterého se vyplatí investovat

23. červen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pořízení luxusní sedací soupravy z kůže mnozí lidé berou jako zbytečně nákladnou investici, která se nevyplatí. Vždyť jde přeci jen o pouhý kus nábytku do domácnosti, který stejně za pár let bude k vyhození. Jenže pořízení kvalitní kožené sedací soupravy není zas až tak nelogickým krokem. Možná budete překvapeni, kolik se najde pádných důvodů, proč do ní investovat.

Kůže vydrží spoustu let

Prvním důvodem, proč bych doporučil nákup luxusní kožené sedací soupravy, je její životnost. Zatímco klasické látkové sedačky mohou už po pár měsících intenzivního využívání vypadat zašle, u kožené sedací soupravy se vám to nestane. Kůže je totiž velmi odolná, pokud je dobře zpracována a ošetřena. Snadno se dá udržovat v čistotě, drobné flíčky a nečistoty jednoduše setřete vlhkým hadříkem. Díky tomu, že je pružná, odolá i větším nárazům a neprotrhne se.

Příjemný design i vůně

Kožené sedačky jsou také velmi působivé z hlediska designu. Kůže zkrátka vypadá příjemně na pohled, ale stejně ji oceníte i při dotyku. Navíc má i charakteristikou vůni, kterou si rovněž při správné péči udržuje po dlouhou dobu. Jaký to rozdíl oproti levným látkovým sedacím soupravám, které do sebe nasávají pot a už po pár měsících nelibě zapáchají.

Kožené sedací soupravy se dnes vyrábějí prakticky ve všech běžných tvarech. Pořídit si je tak můžete do rohu místnosti, do větších pokojů se pak hodí vícedílné sedačky, působivé jsou i klasické rovné sedací soupravy, které najdou uplatnění nejen v obýváku, ale třeba i v pracovně či v kanceláři.

Kožená sedací soupravy jsou do jisté míry luxusem. Stojí řádově až o tisíce korun více nežli jiné varianty. Už jen z výše uvedeného výčtu ale vyplývá, že se vám investice v konečném důsledku vlastně náramně vyplatí. Dá se říci, že do moderní domácnosti nelze pořídit sedací soupravu z vhodnějšího materiálu.

Foto: donate.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Americká chladnička: Zbytečný luxus nebo užitečný spotřebič do kuchyně?

Americká chladnička: Zbytečný luxus nebo užitečný spotřebič do kuchyně?

V kuchyni působí velmi pěkně, mají nezaměnitelný vzhled a svým majitelům nabízejí mnoho užitečných funkcí. O čem je řeč? No přeci o amerických chladničkách.

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Dlouhodobě se hovoří o tom, že investice do nemovitostí je zlatý důl, který vám v budoucnosti zajistí slušný přísun peněz. Takzvaně na stáří. Avšak zavázat se hypotékou pouze na nemovitost k pronájmu má i svá úskalí. Na vhodnou investici totiž musíte


Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně

Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Stavíte dům nebo plánujete jeho koupi? Zvažujete, zda investovat do nízkoenergetického nebo pasivního domu, který slibuje úsporu energií? Kolik energie spotřebuje pasivní dům? Kde na jeho výstavbu získat dotace?


Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Prakticky každý rodinný dům má střešní okna. U starších domů tato okna mohou být již v dezolátním stavu a je potřeba je vyměnit. Výměny střešních oken se rozhodně není třeba obávat, finanční nároky nejsou zas až tak veliké a navíc se dá díky novým oknům ušetřit spoustu peněz.

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…