Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kovové garnýže na záclony

1. červen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Interiér domácnosti je tvořen mnoha detaily a prvky, které dotváří každé místnosti osobitý a jedinečný styl. Nedílnou součástí drtivé většiny místností jsou okenní záclony a závěsy. Ty mají nejen estetickou funkci, kdy dotváří celkovou atmosféru místnosti, ale také fungují jako ochrana před přímými slunečními paprsky, které přes den dopadají dovnitř domu.

Záclony se zpravidla věší na speciální záclonové tyče, které se nazývají garnýže. Zatímco v dřívějších dobách převládaly dřevěné garnýže, dnes se již převážně vyrábí pouze kovové garnýže, které jsou mnohem odolnější, trvanlivější a navíc modernější.

Kovové garnýže dnes zcela převládají

Kovové garnýže si lze pořídit v nepřeberném množství vzhledů. Máme-li rádi strohý styl, pak nám postačí zcela jednoduché kovové tyče, v moderně zařízených místnostech pak mohou vyniknout speciálně tvarované garnýže, které mají různá ozdobná zakončení. Ať už však zvolíme jakýkoliv tvar a druh garnýže, vždy by měla mít schopnost bez problémů unést záclony či závěs. Zároveň je potřeba zvolit takovou garnýž, po které bude bezproblémový pohyb kroužků, na nichž jsou záclony či závěs přichyceny.

Garnýže, které vydrží nejméně 30 let

Kvalitní kovové garnýže mají několikanásobně vyšší životnost nežli tyče na záclony, které jsou vyrobeny ze dřeva či různých plastů a dalších materiálů. Pakliže si pořídíme skutečně dobrou kovovou garnýž, pak by nám bez problémů měla v místnosti vydržet až 30 let. Kvalitní, galvanicky pokovené garnýže se dají pořídit online prostřednictvím internetového obchodu garnyzekovove.cz. V tomto e-shopu jsou na prodej garnýže, jež se vyrábějí v zemích Evropské unie, nejedná se tedy o žádné podřadné zboží z asijských zemí, které se často vyznačuje nekvalitním zpracováním. Garnýže z uvedeného obchodu pořídíte za velmi příznivé ceny, vzhledem k vysoké kvalitě se jedná o jedny z nejlevnějších výrobků svého druhu, které lze v České republice zakoupit. Všechny produkty splňují potřebné normy ISO, díky galvanickému pokovení mají delší životnost a také otěruvzdornost nežli konkurenční zboží. Pořídit se dají v mnoha variantách.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: garnyzekovove.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak natírat kovové materiály

Jak natírat kovové materiály

Natírání kovových předmětů je velmi důležitou součástí péče o kovy. Pakliže by kov nebyl takto upraven, mohlo by dojít k jeho rychlému zestárnutí. Existuje celá řada nátěrů. Před tím, nežli začneme kovový materiál natírat, je nezbytné jej také příslušným způsobem ošetřit.

Záclony vhodné do kuchyně

Záclony vhodné do kuchyně

Při výběru kuchyňské záclony do okna je třeba myslet nejen na estetické hledisko. Tato místnost je totiž vzhledem ke svému účelu dosti specifická, což krom jiného znamená, že ne všechny záclony se sem hodí.


Podle čeho vybírat záclony do obýváku?

Podle čeho vybírat záclony do obýváku?

Součástí vybavení obýváku jsou v drtivé většině také záclony. Ty mají několik funkcí. Především slouží jako dekorační prvek, který se hodí k oknům, potažmo k balkonovým dveřím. Dále slouží jako stínící prvek, zejména v kombinaci se závěsy. Pokud nevíte, jak vybrat záclony, je právě pro vás určennásl…

Jak prát záclony, aby vám co nejdéle vydržely v původním vzhledu?

Jak prát záclony, aby vám co nejdéle vydržely v původním vzhledu?

Praní záclon nepatří zrovna mezi oblíbené domácí práce. Naštěstí tuto činnost není potřeba provádět tak často. Záclony byste měli měnit zhruba po jednom až dvou měsících.


Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.

Okapové systémy a jejich výběr

Okapové systémy a jejich výběr

Zima dokáže na domě udělat velkou paseku. Platí to i o okapech. Pakliže jsme nezvolili vhodný typ okapu, nebo byl špatně instalovaný, pak na jaře musíme přistoupit k jeho výměně. V následujícím článku se dozvíte o tom, jak vybírat okapový systém a jaké typy okapů se dnes prodávají.