Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

K používání elektřiny v domácnosti je potřebný kvalitní elektromateriál

25. leden 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Lidé dnes berou jako samozřejmost, že v domácnosti využívají desítky spotřebičů na elektrickou energii. Elektřina je již dlouhá desetiletí zavedena prakticky do všech domácností, jen ve velmi odlehlých a nedostupných končinách bychom našli místa, kam není elektrický proud zaveden.

Bez elektřiny se dnes neobejdeme

Stačí se porozhlédnout po domě, co vše funguje na elektřinu. Jsou to spotřebiče v kuchyni, televizory, pračky atd. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na to zásadní - elektrické osvětlení, bez něhož si opravdu neumíme představit náš život. Jen si uvědomme, jak jsem bezbranní ve chvíli, kdy nám nejde elektrický proud. V tu chvíli nám nezbývá, než sedět potmě, nebo ze skříně vytáhnout svíčky. Večer se pak nemůžeme jít dívat na televizi, udělat si kávu na elektrickém sporáku apod.

Pro přísun elektřiny je potřeba mít v domě kvalitní elektromateriál

Pro to, abychom zamezili častým problémům s výpadky elektřiny v domácnosti, je nutné použít kvalitní elektromateriál, tedy různé kabely, vodiče, spínače, rozvaděče či pojistky. Právě špatný elektromateriál může zapříčinit nejen nekvalitní přísun elektrické energie, ale může být rovněž příčinou závad, poruch či dokonce nehod a zranění. Při instalaci elektromateriálu si vždy pozvěme odborníky, pokud zrovna nejsme sami zkušenými elektroinstalatéry.

Velkoobchod s elektromateriálem

Velkoobchod elektro Elkov nabízí prostřednictvím svých internetových stránek elkov.cz veškerý elektromateriál, na který si vzpomenete. V sortimentu firmy tak najdete kabely, vodiče, příslušenství k nim, dále pak pojistky, přepěťové ochrany, zásuvky, jističe, proudové chrániče, domovní spínače, elektroinstalační krabice, kabelové žlaby či upevňovací materiál. Samozřejmostí je také prodej světelných zdrojů, svítidel a kompletního příslušenství k nim.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zásady bezpečného používání vrtačky

Zásady bezpečného používání vrtačky

Při práci na domě e domácí kutilové zcela jistě dostanou také do kontaktu s vrtačkou. Moderní AKU vrtačky jsou poměrně výkonnými stroji, při práci s nimi je však potřeba si dávat pozor, abychom se neporanili, nebo nepoškodili věci v její blízkosti či dokonce vrtačku samotnou. Pakliže je vrtačka použ…

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.


Cena elektřiny 2011: Připlatíme si stovky korun

Cena elektřiny 2011: Připlatíme si stovky korun

Cena elektřiny v roce 2011 opět naroste. Ačkoli zdražení proudu není tak výrazné, jak se očekávalo, domácnosti si v závislosti na spotřebě připlatí několik stokorun ročně. Zdražení elektřiny ale nemusíte akceptovat. Řešením je změna dodavatele elektřiny!

Srovnání cen dodavatele plynu a elektřiny

Srovnání cen dodavatele plynu a elektřiny

Na trhu v České republice existují již desítky společností, které se zabývají dodávkami elektřiny či plynu. Využijte srovnání cen plynu i elektřiny a podle toho si vybírejte nového dodavatele. Většina lidí bude volit podle poměru nejlepší ceny a nabí


Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Pro domácnosti je zpráva, že ceny plynu a elektřiny v roce 2016 nejspíše vůbec neporostou, dokonce se možná dočkáme i jejich snížení, velmi dobrá. Můžete si ale vy osobně říci, že jste s cenami spokojeni? Pokud si nejste jisti a přemýšlíte, jak na en

Solární panely - levná výroba elektřiny

Solární panely - levná výroba elektřiny

Pro získání levné energie, pomocí které můžeme v domě například ohřívat užitkovou vodu, případně také vytápět jednotlivé místnosti, se v posledních letech stále více využívají solární panely. Solární energie je nevyčerpatelnou energií, jejíž využívání je velmi ekologické a čisté.