Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jaká je situace ohledně prodeje bytů v Praze

4. listopad 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Bydlení v Praze je již tradičně velmi atraktivní a lidmi vyhledávané. Je to způsobeno zejména tím, že Praha je velkoměstem, které žije čilým ruchem. Jsou zde bez větších problémů k dostání veškeré sortimenty zboží a služeb, člověk tak nemusí jezdit nikam daleko, aby si mohl zakoupit či vyřešit vše, co potřebuje. Byty Praha umožňují lidem získat také kvalitní zaměstnání, v Praze je dlouhodobě v porovnání se zbytkem České republiky zdaleka nejnižší nezaměstnanost.

I Praha nabízí bydlení v těsném kontaktu s přírodou

Traduje se, že bydlení v Praze vás definitivně odstřihne od kontaktu s přírodou. Ani to však nemusí být pravda, pořídíte-li si byt v okrajových částech města, kde vznikají novostavby, u nichž se počítá i s výstavbou parků a prostor, které jsou vyplněny spoustou zeleně. Člověk se tak i v Praze může cítit velmi příjemně. Navíc bydlení v okrajových částech města umožňuje dojet si do centra Prahy, kdykoliv potřebujete, máte to z domova maximálně několik desítek minut, využít lze hustou městskou hromadnou dopravu, do centra tudíž nemusíte ani jezdit autem.

Geosan Development

Prodej bytů v Praze uskutečňuje developerská společnost Geosan Development. Tato společnost působí na tuzemském trhu s realitami již téměř patnáct let. Za tuto dobu realizovala několik velmi kvalitních projektů, zejména se soustřeďuje na nové byty Praha, kdy staví stylové bytové domy, které splňují nejpřísnější kritéria, a to jak z hlediska nároků na bydlení, tak i z hlediska vhodného zasazení do okolí.

Bydlení pro rodiny

Společnost Geosan Development v současné době nabízí prodej bytů v Praze hned v několika zajímavých lokalitách a projektech, které jsou již dokončeny, nebo v těchto měsících probíhá jejich výstavba. Příkladem jsou developerské projekty Praha 5- Byty Svět nebo Praha 10- Zelený Botič. Druhý jmenovaný projekt počítá s byty Praha, které jsou umístěny v bytových domech nedaleko Botičského potoka. Toto bydlení je vzhledem k poklidnému prostředí ideální pro rodiny s dětmi a mladé páry, které počítají s tím, že si v následujících letech založí rodinu. Byty jsou na pražské poměry velmi pěkné a k dostání jsou za solidní ceny.

Foto: kaskadyubotice.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…


Kolik stojí v průměru zateplení rodinného domu a jaká část z této sumy je za izolační materiál?

Kvalitní zateplovací systém tzv, ETICS stojí v průměru kolem 1 000 až 1 400 Kč/m2, když budete počítat veškeré práce a technické vybavení, tj. pronájem lešení, kotvení systému apod. Podíl samotného izolačního materiálu je přitom asi 10-15 % ceny.

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.


Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Situace na trhu bydlení se v letošním roce stabilizovala. Tuto zprávu určitě uvítají jak samotní zájemci o koupi bytu či domu, tak i developerské společnosti Díky zvyšujícímu se zájmu o koupi nového bydlení mohou developeři zahájit výstavbu a následně prodej nových lokalit. Dobrou zprávou pro zájemc…

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Družstevní byt je jednou z forem bydlení. Jedná se o byt, který je ve vlastnictví družstva. Každý družstevník pak platí nájem. V případě, že chcete koupit družstevní byt, měli byste se řídit následujícímu radami.