Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak vhodně oživit interiér

11. duben 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Zdá se vám interiér vašeho bytu nebo domu strohý, plochý a bez nápadu? Dodejte mu šmrnc a vybavte ho elegantními bytovými doplňky.

Jsou to kupříkladu květiny, dřevěné sošky či keramické výrobky, obrazy, rámečky s fotografiemi, prostírání, závěsy a mnoha dalšími výrobky. Nezapomeňte ani na kusové koberce, které interiér oživí, rozjasní a splní i funkční účel.

Bohaté využití kusových koberců

Kusové koberce se ideálně hodí do obývacích pokojů před sedací soupravy či pod konferenční stolek. Mohou doplňovat i holé kouty, kde si například hrají děti, nebo kde působí esteticky a celkově zvýrazňují vzhled interiéru. Koberce by neměly chybět ani v ložnici. Vždyť není nic lepšího, než po ránu položit svá teplá chodidla do měkkého heboučkého koberce s vysokým vlasem. Samozřejmostí jsou potom v dětském pokoji, kde výborně slouží ke hře, chrání děti před prochladnutím od země a pokud vyberete ty správně motivy, rozvíjí i fantazii.

Pestrá nabídka na jednom místě

Široký výběr klasických, moderních, luxusních, orientálních i dětských koberců naleznete u internetového prodejce Vopi s.r.o. s webovými stránkami www.vopi.cz. V jednotlivých kategoriích naleznete koberce různorodých dezénů, barev a jejich odstínů, velikostí, tvarů a samozřejmě materiálů. Záleží tedy na vašem vkusu, stylu vašeho domova a nápadů na jeho oživení. Někdo zvolí koberce Shaggy, jiný sáhne po Frizé nebo Lalee a některé hospodyňky budou volit přírodní snadno udržovatelné materiály. Ať tak či onak, výběr uspokojí kteréhokoli zákazníka a příznivé ceny jistě potěší.

Pokud máte jasnou představu, co od koberců očekáváte, použijte speciální filtr, který vám zobrazí jen ty výrobky, které odpovídají vašim kritériím. Ušetříte čas a koberce budete moci ihned jednoduše objednat. A tak zabarvěte a doplňte váš interiér a užívejte si teplo a pohodlí domova.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Hedvika Kachlíková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Záclony vhodné do kuchyně

Záclony vhodné do kuchyně

Při výběru kuchyňské záclony do okna je třeba myslet nejen na estetické hledisko. Tato místnost je totiž vzhledem ke svému účelu dosti specifická, což krom jiného znamená, že ne všechny záclony se sem hodí.

TZ: Jak vybrat vhodné substráty

TZ: Jak vybrat vhodné substráty

Zima pomalu končí, a tak se mnoho z nás vydává na své zahrady, aby upravili terén po nánosech sněhu a připravili vhodnou půdu pro jarní výsev. Základem každé zeminy jsou vhodné živiny, které jsou součástí substrátů, speciálně upravených pro určitý druh rostlin. Aby vaše zahrada nebo balkon vzkvétaly…


Kdy je vhodné nechat vyčistit komín?

Kdy je vhodné nechat vyčistit komín?

Používáte-li k vytápění rodinného domu kotel na tuhá paliva, případně máte třeba v místnosti krb, je nezbytně nutné se starat o nejen o čistotu v samotném zařízení, ale také o spalinové cesty a komín. Je to důležité nejen z hlediska správné funkčnost

Palubky: Kde je vhodné jejich použití?

Palubky: Kde je vhodné jejich použití?

Mezi nejpoužívanější typy podlah z dřeva patří v současné době palubky, jejichž obliba v České republice neustále stoupá. Nejenže se dají využít jako podlahová krytina, používají se čím dál častěji i jako obklady, a to jak vnitřní, tak venkovní. A proč právě palubky? Jaké je jejich využití a jaké js…


Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.

Termostatické ventily dokáží vhodně regulovat teplotu v domácnosti

Termostatické ventily dokáží vhodně regulovat teplotu v domácnosti

Pro maximální pohodlí při bydlení je důležité, aby v místnostech v domě či bytě byla vždy optimální teplota. Pokud používáme radiátory, je možné dobře regulovat nastavení teploty pomocí termostatického ventilu. Používáním termostatických ventilů tak nejen správně „vyladíme“ teplotu domácnosti, ale m…