Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak si zařídit co největší pohodlí na zahradě

29. červen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Při letních vedrech je velmi příjemné trávit chvíle odpočinku na zahradě u domu. Pakliže máme dostatečně velký prostor na zahradě, můžeme si zde vybudovat takové zázemí, které nám dopřeje pohodu i ve dnech, kdy venku praží sluníčko a není kam se před ním schovat.

Posezení na zahradě

Na zahradě se lze chovat před dotěrnými slunečními paprsky v případě, že si na vybudujeme zahradní altány, venkovní markýzy či alespoň postavíme kvalitní zahradní stan, který nám umožní schovat se do stínu. Ke klidnému trávení volného času na zahradě je však samozřejmě potřeba mít také kvalitní zahradní nábytek. Ideální je, pokud máme k dispozici pohodlná zahradní křesla či alespoň židle, nejlépe z přírodních materiálů, neboť právě ty se na zahradu hodí nejvíce. V určité situaci ale jistě nepohrdneme ani jednoduchými plastovými křesly a sedátky, které však nejsou příliš pohodlné a člověku neposkytují takový komfort.

Zahradní stolky

Kromě laviček a křesel by na zahradě či v altánu neměl chybět také odkládací prostor. Zvolit lze klasické dřevěné zahradní stoly, které jsou dostatečně robustní a mohou být využity třeba i k polednímu obědu. Existují také moderní zahradní rozkládací stoly, které lze v případě potřeby jednoduše složit a uschovat do kůlny či do garáže tak, aby je při špatném počasí neodvál vítr, nebo nedošlo k jejich poškození.

Další doplňky na zahradu

Na zahradu se samozřejmě hodí mnohem více doplňků. Kromě stolků a židliček to mohou být například i slunečníky, lehátka či houpačky. Všechny tyto předměty pomáhají zvelebit prostor naší zahrady a přispívají k našemu většímu pohodlí a komfortu.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Dominik

pondělí, 14. prosinec 2020
21:34

My jsme třeba pořídili našim dvěma dětem (Láďa 5 let a Jitka 8 let) na zahradu stan - ten jsme kupovali teď před Vánoci jako dárek pod stromeček z internetového obchodu https://www.naturehikecz.cz/, protože si ho děti na zahradu vyprosily, tak snad budou mít radost :-)


Napsal: Dominik [Odpovědět]


Čtěte také...

Voda v zahradě

Voda v zahradě

Zahrada u domu by měla být co nejpřirozenější. A protože i ve volné přírodě se setkáme s různými vodopády, jezírky a tůněmi, je dobré na naši zahradu zakomponovat také vodní dílka. Voda v různých formách dokáže zahradu nesmírně oživit.

Aktuální trendy v zahradě

Aktuální trendy v zahradě

Zahrada už dávno není jen místem, které by vám sloužilo k pěstování okrasných i užitkových rostlin, zeleniny a ovoce. Pakliže disponujete dostatečně prostornou zahradou, můžete z ní vytvořit oázu klidu, kde si budete moci odpočinout vždy, když se budete cítit unaveni. Zahrada také dobře poslouží ve …


Únorové práce na zahradě

Únorové práce na zahradě

Zkušení zahrádkáři nenechávají ani v únoru svoje zahrádky napospas přírodě. I v tomto období, kdy venku ještě panují velmi nízké teploty a příroda zdánlivě spí, je potřeba na zahradě vykonat některé práce a také se připravit na příchod jara, který se neúprosně blíží. V klidu a teple domova si zahrád…

Mulčovací kůra: Využití na zahradě

Mulčovací kůra: Využití na zahradě

Každý zkušený zahrádkář jistě dobře ví, k čemu se využívá mulčovací kůra a co to vlastně je mulčování. Těm z vás, kteří teprve se zahradničením začínají, poradíme a vysvětlíme postup mulčování.


Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Před grilováním na zahradě se Vám mohou hodit různé tipy a triky, díky nimž budou připravovaná jídla mnohem chutnější a grilování bude daleko větší zábavou.

Gabionové konstrukce a jejich použití v zahradě

Gabionové konstrukce a jejich použití v zahradě

Ke zpevnění svahu na zahradě si můžeme vypomoci umístěním gabionových konstrukcí. Gabionové konstrukce jsou samonosné drátěné koše, které jsou vyplněny kamením. Jejich umístěním dosáhneme větší stability svahu, gabiony také staticky spolupůsobí s terénem.