Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak navrhnout koupelnu? Praktické vybavení, které v ní nesmí chybět

10. květen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Zařizování koupelny čeká každého z vás, kdo se stěhuje do nového či prázdného bytu. Zatímco v případě místností typu obývací pokoj či ložnice je mnoho variant, jaké druhy nábytku a dalšího vybavení do nich pořídit, v případě koupelny je potřeba především zajistit, aby byla zařízena prakticky.

Koupelna, kde chybí například takový detail, jakým je koš na prádlo nebo závěsná skříňka na hygienické prostředky, je pro majitele značně nepraktická. V této místnosti je vždy lepší vsadit na funkčnost nežli na to, abyste zde měli přehršel nábytku, který zde ale bude spíše překážet.

Stylová koupelna musí být zároveň funkčně vybavena

Funkčnost koupelny a její vybavení však nemusí být nutně jen praktické, ale i stylové. Jak ukazují mnohé fotogalerie na internetu, moderní koupelny se dají zařídit vkusně, s minimem nábytku, přesto však působí elegantně a vzdušně.

Návrh koupelny je vždy lepší přenechat na odbornících, kteří se specializují na bytový design. Také je vhodné si nechat veškerý nábytek udělat na míru tak, aby přesně zapadl do interiéru místnosti a nepůsobil zde příliš uměle.

Koupelnový nábytek české výroby

Jak navrhnout koupelnu? Pokud chcete vsadit na českou kvalitu, pak doporučuji zvolit brněnskou firmu LE BON, s.r.o. Ta vyrábí veškerý koupelnový nábytek. Obrátit se na ni můžete ve chvíli, kdy potřebujete provést rekonstrukci či renovaci koupelny, samozřejmě pak i v okamžiku, kdy zařizujete zcela novou domácnost.

LE BON vám vyrobí jakýkoliv prvek – například umyvadlo se skříňkou do koupelen, závěsné skříňky atd. Vše je vyráběno výhradně v tuzemsku, takže se můžete spolehnout nejen na vysokou kvalitu, ale také na rychlou dodávku hotového nábytku.

Inspirace do koupelny

Již zanedlouho tak může vaše koupelna vypadat přesně tak, jak jste si vysnili. A v případě, že nemáte dostatečnou představu o tom, jak by měla místnost vypadat, navštivte webové stránky firmy LE BON. Najdete na nich rozsáhlou fotogalerii realizovaných koupelen. Spolu s odborníky z této firmy si pak vytvoříte návrh koupelny tak, jak vám bude vyhovovat.

Foto: lebon-eshop.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Japonská zahrada: Co v ní nesmí chybět?

Japonská zahrada: Co v ní nesmí chybět?

VIDEO! Máte vlastní zahrádku nebo třeba jen terasu? Nechcete na ní pěstovat zeleninu, ale upravit si ji k relaxaci? Zároveň si přejete, abyste s ní měli co nejméně práce? Založte si japonskou zahradu. Co v ní nesmí chybět?

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Jsou věci, bez kterých se v kuchyni neobejdeme, pokud si chceme uvařit nějaké chutné jídlo. Kromě základních kuchyňských potřeb, jakými jsou hrnce, pánvičky, příbory atd., je v kuchyni zapotřebí mít i mnohé další kuchyňské doplňky, které nám pomáhají zjednodušit přípravu jídel a také usnadňují celý …


Zahradní domky: Praktické stavby, které zakoupíte online

Zahradní domky: Praktické stavby, které zakoupíte online

Kam s tím vším zahradním náčiním, jak je kolečko, hrábě nebo motyčka? Není hezké, když se vám jen tak povalují někdy v koutě zahrady. Schovat je můžete do zahradního domku na nářadí. A sebe před deštěm zase do zahradní chatky.

Chystáte se zařizovat koupelnu?

Chystáte se zařizovat koupelnu?

Od dobré koupelny očekáváme, že bude komfortní, funkční, kvalitní a na pohled příjemná. Trendy v zařizování jednotlivých místností v bytě se neustále mění a podléhají módním trendům. Dnes už bychom stěží toužili koupelnu zařídit tak, jako generace před námi.


Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Mezi praktické domácí spotřebiče, které se řadí do kategorie „bílá technika“, patří domácí pekárny chleba. Vzhledem k tomu, že pečivo, chléb nevyjímaje, je stále dražší, neboť jeho výrobci musejí při nastavení cen zohlednit rostoucí ceny všech surovin, stává se domácí pekárna stále častějším pomocní…

Stavba nízkoenergetického domu: IV. Vnitřní technické vybavení

Stavba nízkoenergetického domu: IV. Vnitřní technické vybavení

Poslední díl seriálu o stavbě domu bude zaměřen na technické srdce každého nízkoenergetického domu, konkrétně na systém nuceného větrání se zpětným ziskem tepla a dále na teplené čerpadlo, které se stará o vytápění.