Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak na návrh a realizaci interiéru? Pomůže bytový architekt

10. listopad 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

V okamžiku, kdy se pouštíte do rekonstrukce vašeho bytu, případně si zařizujete nový domov, využijte služeb bytového architekta, který ve spolupráci s kvalitním výrobcem nábytku, udělá z interiéru místo v přesně tom designu, o němž jste snili. Špičkové návrhy a realizace interiérů nabízí společnost Simcak.

Firma Simcak nabízí komplexní řešení

Firma Simcak se specializuje především na výrobu nábytku na míru, krom jiného realizuje vestavěné skříně. Pro tuzemské i cizí klienty je vyrábí již od roku 1991. O kvalitě jejích produktů hovoří mimo jiné i pozitivní recenze a fotogalerie, kterou naleznete na webových stránkách simcak.net.

Proč zvolit právě tuto firmu? Zajistí vám totiž kompletní služby v oblasti návrhu a realizace interiérů, od odborného poradenství bytového architekta, přes vytvoření samotného návrhu, výrobu nábytku až po montáž na místě.

Nábytek na míru dodá do každého kouta ČR

Firma působí především v Ostravě a okolí, jejích služeb ale mohou využít i ti z vás, kteří chtějí vytvořit interiér a nábytek na míru kdekoliv ve zbytku České republiky, včetně Prahy, viz vestavěné skříně Praha. Dokonce má zakázky také v sousedním Německu. Je to dáno nejen kvalitou nabízených produktů z hlediska řemeslného zpracování, ale také příznivými cenami.

Pokud kontaktujete tuto společnost, udělá vám v první řadě zpracování cenové nabídky. Sami se pak na základě vyhodnocené ceny rozhodnete, zda ji akceptujete či nikoliv.

Když se řekne vestavěné skříně na míru Ostrava či vestavěné skříně na míru Praha, bude to právě firma Simcak, která by měla zaujmout vaši pozornost. Navštivte její webové stránky a přesvědčte se, že její návrhy a realizace jsou skutečně na vysoké úrovni. Díky letitým zkušenostem a spolupráci se špičkovými bytovými architekty vás určitě nezklame.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Chcete mít před domem skutečně krásnou zahradu? Zrealizuje vám ji zahradní architekt

Chcete mít před domem skutečně krásnou zahradu? Zrealizuje vám ji zahradní architekt

Zahrada před domem je místem, které slouží nejen jako dělící prvek od ulice, který vám zvyšuje pocit soukromí, ale samozřejmě má být i estetickým doplňkem vaší nemovitosti. Z toho důvodu je vhodné, pokud je realizace zahrady přenechána odborníkům.

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Toužíte po čistotě po použití toalety, ale máte malou koupelnu? Jestliže je v dosahu umyvadlo, můžete tento nedostatek vyřešit snadno a velmi jednoduše. Stačí vyměnit stávající stojánkovou nebo nástěnnou baterii za baterii Oras Bidetta, která je celosvětově průkopníkem této technologie. Okamžitě …


Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.

Jak namíchat barvy na malování interiéru

Jak namíchat barvy na malování interiéru

Na malování interiéru si řada lidí zve odbornou malířskou firmu, která provede všechny potřebné záležitosti - od přípravy na malování, přes namíchání barev, vymalování až po závěrečný úklid. Je však spousta kutilů, kteří si raději vymezí nějaký ten den volného času a do vymalování bytu se pustí sami…


Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Pokud se chceme sami pustit do malování bytu a jeho místností, pak je třeba si dát záležet hlavně na výběru barvy. Malířské barvy musí být pokud možno co nejkvalitnější, to znamená dostatečně kryjící a trvalé.

Domácí sluneční hodiny na dům: Dekorativní prvek, který může být i plně funkční

Domácí sluneční hodiny na dům: Dekorativní prvek, který může být i plně funkční

Sluneční hodiny byly v minulosti využívány jako hlavní prostředek k tomu, aby se lidé orientovali v čase. V dnešní době je samozřejmě jejich funkce zastíněna moderními prostředky. I přesto se ale objevují na mnoha stavbách, v parcích a zahradách.