Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Interiérové dveře: 5 důvodů, proč zvolit stavební pouzdra

3. říjen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pro dveře, které oddělují jednotlivé místnosti ve vašem bytě, lze použít stavební pouzdra. Ta přinášejí hned několik výhod, díky nimž je celý dveřní systém daleko praktičtější nežli klasické dveře.

1. Úspora místa

Pokud si doma pro interiérové dveře necháte zřídit stavební pouzdro, uspoříte hodně místa. Klasické dveře s panty se otevírají do prostoru.

Znamená to, že je nutné počítat s volným prostorem v jejich blízkosti. Zejména v malých bytech to může být dosti velkým problémem, nezbývá pak dost místa na nábytek a volný průchod. Stavební pouzdro tento problém hravě vyřeší, neboť se dveře budou zasouvat přímo do stěny, případně k ní po kolejnici.

2. Snadné ovládání

Pokud mají dveře stavební pouzdro, dají se mnohem snadněji ovládat. Posun je zajištěn pomocí kolejniček, takže je plynulý a není potřeba vyvíjet žádný tlak.

3. Delší životnost

Souvisí s jednoduchostí ovládání. Pokud na dveře není potřeba vyvíjet takový tlak, dveře se logicky méně opotřebovávají, tudíž déle vydrží.

4. Estetický prvek

Stavební pouzdra přispívají k vylepšení celkového vzhledu interiéru. Dveře zkrátka nikde nepřekážejí, nejsou tak dominantním prvkem v bytě.

5. Snadná instalace

Stavební pouzdro se dá poměrně snadno instalovat, což mnoho z vás možná překvapí. Pokud si nejste jisti tím, že byste jej zvládli zabudovat sami, můžete si na to pozvat samozřejmě odborníky, kteří práci udělají rádi za vás. Pro stavební pouzdra, u nichž se dveře zasouvají ke stěně, není ani třeba žádných složitých stavebních úprav.

Pokud vás zaujaly výhody stavebních pouzder, pak vás také jistě zajímá, kde se dají pořídit. Kvalitní stavební pouzdra nabízí portál eclisse-jap.cz. Najdete zde nabídku na Jap pouzdra, na něž je poskytována až dvanáctiletá záruční lhůta. Jedná se o velmi praktický a designový prvek, který má navíc výborné funkční vlastnosti. Jap stavební pouzdra se hodí pro všechny typy posuvných dveří dle ČSN.

Foto: eclisse-jap.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Přemýšlíte o tom, že si do domácnosti pořídíte posuvné dveře, avšak nevíte, jak náročná bude jejich montáž, případně co je k nim potřeba pořídit? Pak vám pomůžeme osvětlit jejich princip, výhody a také to, jakým způsobem se ukotvují.

Kliky ke dveřím: Jaký typ zvolit pro vchodové a interiérové dveře?

Kliky ke dveřím: Jaký typ zvolit pro vchodové a interiérové dveře?

Při zařizování domácnosti je dobré hledět i na různé drobné detaily. Například takové kliky ke dveřím dokážou přispět k celkovému sladění interiéru i exteriéru vaší domácnosti. Mnozí z vás si jistě říkají, že je jedno, jaký typ kliky zvolíte, vždyť j


Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

Uvažujete o tom, že byste si u svého rodinného domu nechali postavit pergolu, avšak stále nenacházíte dostatek argumentů, které by vás o investici přesvědčily. Následujících 5 důvodů se pro vás snad stanou pádným důvodem.


Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Výrazným estetickým doplňkem, který zároveň slouží také jako praktická součást interiéru domácnosti, jsou stropní podhledy. Jejich pomocí se dají vyrovnávat křivé stropy, slouží ale také k lepší tepelné izolaci a mají i dekorativní smysl. Nejvíce se vyrábějí z plastových materiálů (PVC), mohou však …

10 tipů, jak vybrat posunovací dveře

10 tipů, jak vybrat posunovací dveře

Posunovací dveře jsou zajímavým řešením pro interiéry domácností. Hodí se zejména do těch bytů a rodinných domků, které nedisponují zrovna velkými rozměry.