Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Inteligentní klimatizace Daikin Emura s inovativními funkcemi okouzlí výkonem i vzhledem

21. srpen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

V letních parných dnech, kdy se venkovní teploty šplhají hodně přes 20 °C, přijde vhod, když máte doma příjemný chládek. Ten nejlépe zajistíte pomocí kvalitní klimatizace. Právě nyní máte možnost pořídit si inovativní klimatizační jednotku Daikin Emura. Ta vás překvapí zajímavými funkcemi a také elegantním designem.

I klimatizace může být elegantním doplňkem interiéru

Klimatizace Daikin Emura je v mnohém skutečně jedinečná. Už jen pohled na ni vás mile překvapí. I klimatizační jednotka se může stát příjemným doplňkem bytu, který nebude nijak překážet a kazit celkový estetický dojem v interiéru.

Výkonný filtr zachytí veškerý prach ze vzduchu

Zásadní jsou ale především inovativní prvky, které Daikin u této klimatizace zvolil. Jde například o fotokatalytický filtr, který dokáže odstraňovat ze vzduchu i ty nejmenší prachové částečky. Dále lze zmínit také 3D průtok vzduchu, díky čemuž vzduchu v místnosti proudí rovnoměrně a dostává se tak i do všech koutů a rohů.

Inteligentní úsporný režim

Výborná je také funkce, kdy se klimatizace Daikin Emura automaticky přepne do úsporného režimu v okamžiku, kdy v místnosti není žádná osoba. Kromě toho má také noční režim.

Tichá klimatizace s možností dálkového ovládání

Klimatizační jednotka Daikin Emura vás osloví vzhledem i funkcemi, ale zaujme také velmi tichým chodem, při provozu ji prakticky neuslyšíte. Ocenit lze i její snadné ovládání. To je navíc vylepšeno o systém, kdy si můžete nastavit teplotu v místnosti i v okamžiku, kdy jste mimo domov. Klimatizaci totiž lze ovládat na dálku.

Malá spotřeba elektřiny

S nástěnnou klimatizační jednotkou Daikin Emura budete mít ideální teplotu doma po celý rok. V zimě i v létě zajistí optimální podmínky. Nemusíte se přitom bát nějakých vysokých nákladů, klimatizace má minimální energetické nároky.

Foto: daikin.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Princip klimatizace do bytu

Princip klimatizace do bytu

Zajímá vás, jak funguje klimatizace? Princip klimatizace je velmi jednoduchý, pochopí ho i naprostý laik. A kde pořídit kvalitní klimatizaci a vzduchotechniku? Nechte si poradit od nás!

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.


Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Jedním z velmi účinných způsobů, jak snížit výdaje a náklady na vytápění, může být pořízení tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla se dnes stále více využívají nejen v průmyslových objektech, ale i v domácnostech, tedy rodinných domech, chatách a chalupách.

Horké letní dny: Jakou klimatizaci domů či na chatu

Horké letní dny: Jakou klimatizaci domů či na chatu

Při letních vedrech je dobré si do domácnosti pořídit klimatizaci. Klimatizace dokáže velmi efektivně odnímat teplo z pokoje a snižovat tak celkovou teplotu místnosti. Před pořízením klimatizace je dobré si ujasnit, jaký typ klimatizace pro náš dům bude nejvhodnější. Existují tři základní druhy kli…


Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Do rodinných a bytových domů, kde jejich majitelé kladou důraz na co nejnižší spotřebu energií, je vhodné využít tepelná čerpadla. Tato zařízení zajišťují ohřev vody, která je následně využita pro domácí potřeby a také pro vytápění, kdy je vyvedena d

Využijte solární energie

Využijte solární energie

Energie získávaná ze slunečního svitu je ideální vzhledem k tomu, že ji můžete získávat zcela zadarmo. Pakliže máte obavy, že by pro váš dům nebyla tato investice dobrá už jen proto, že u vás málo svítí sluníčko a tudíž byste získávali málo nebo dokonce žádnou energii, pak jsou vaše obavy ne zcela n…