Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Inovované energeticky efektivní řešení oken v neopakovatelném designu

22. listopad 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

OKNOPLAST uvedl na trh inovované energeticky efektivní řešení oken v neopakovatelném designu

Praha, 22. listopadu 2011Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce plastových výplní, představila novou řadu oken PLATINIUM Evolution², která nabízí kombinaci jedinečného elegantního stylu a pokrokového řešení v oblasti energetické účinnosti. PLATINIUM Evolution² vytváří zvýšenou tepelně-izolační ochranu a s jedinečným zaobleným tvarem okenního křídla se stává skutečnou vizitkou budovy. OKNOPLAST nyní v komplexním pojetí nabízí široký výběr oken, dveří, rolet a dalších doplňků, hliníkových konstrukcí a zimních zahrad.

„Nový typ oken je reakcí na rostoucí potřeby a náročnost zákazníků, kteří požadují produkty s vysokou estetickou hodnotou a vynikajícími izolačními vlastnostmi. Při rozhodování o použití materiálů na stavbu domů přikládají investoři velký význam nákladům na jeho budoucí provoz a vzhled. V tomto směru hraje výběr oken zásadní roli,“ komentuje uvedení PLATINIUM Evolution² Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST pro trhy centrální Evropy.

Jedinečnost oken PLATINUM Evolution² pramení také z neobvyklého vzhledu okenního křídla. Ten je dán zaoblením křivek na vnitřní straně profilu, což je autorská inovace společnosti OKNOPLAST. PLATINIUM Evolution² je k dispozici v barvách široké škály tónů dřeva. Na přání klienta lze okna rovněž zhotovit v jiných barvách a v atypických tvarech. V nabídce společnosti OKNOPLAST jsou okna oblouková, polokulatá, kulatá, lichoběžníková a trojúhelníková.

Technické parametry profilů PLATINIUM Evolution2

Okna řady PLATINIUM Evolution² disponují pokročilým řešením šetřícím energie. Nadstandardní izolační vlastnosti udržují teplo v interiéru a chrání proti chladu, čímž redukují náklady na tepelné energie.

Širokou nabídku výrobků obohatil OKNOPLAST o plastová okna řady PLATINIUM Evolution², která vynikají jedinečným designem, pokročilým řešením šetřícím energie a kvalitou bezpečnostních prvků

Nový typ oken PLATINIUM Evolution² s šestikomorovým profilovým systémem třídy A se zastavěnou šířkou 70 mm umožňuje zásadní zlepšení tepelně-izolačního koeficientu. Na jeho zlepšení se také podílí využití 36 mm širokého trojskla se dvěma argonem vyplněnými komorami. S použitím tzv. termorámečku, který navíc omezí rosení skel, lze dosáhnout koeficientu průniku tepla pro okno jako celek na úrovni Uw=0,9.

Komplexní nabídka

V nabídce OKNOPLASTu se nyní nachází jak standardní, tak atypická řešení odlišující se individuálním stylem. Zákazníkům, kteří preferují výrobky s typickými tvary a vysokými technickými parametry, jsou určena okna klasických linií spojující kvalitu a trvanlivost, jako jsou okna Koncept, Rubin Plus nebo Orion Plus.

Zákazníci, kteří si cení prosklených prostor, oceňují nabídku dveří na balkón a na terasu HST a PSK. Zdvižně-posuvné dveře HST a sklopně-posuvné dveře PSK jsou ideálním řešením umožňujícím optimální využití prostoru u vstupu na terasu a do zahrady. Využití moderních řešení umožňuje použít konstrukci s velkým prosklením, kdy maximální šířka dveří HST je pět metrů, a dveří PSK čtyři metry.

Společnost OKNOPLAST se od konkurence liší také nabídkou rolet. Jedná se zejména o rolety montované v okenní nice, které se po instalaci stávají součástí stěny a rolety montované na vnější straně oken s možností použití jak ve starších budovách při rekonstrukci, tak u novostaveb

Dveře střeží pohodu domova a jsou vizitkou každého domu. OKNOPLAST nabízí výplně s klasickou a nadčasovou podobou a řešení, která navazují na současný moderní styl. Bohatý výběr barev, různorodé vzory výplní a kování, několik variant dalšího vybavení způsobují, že dveře ideálně ladí s každým architektonickým stylem. 

OKNOPLAST produkuje také hliníková okna a dveře spojující vysoké tepelně-izolační parametry a ochranně-bezpečnostní vlastnosti s neopakovatelným elegantním designem. Právě variabilita hliníkových profilů spolu se splněním nejvyšších technických a energetických požadavků umožňuje realizaci jedinečných architektonických vizí a unikátních zimních zahrad.

Vedle produkce oken, dveří a zimních zahrad OKNOPLAST pečuje také o jejich celkový vzhled tím, že nabízí nejrůznější příslušenství, jako jsou například parapety, větráky nebo sítě proti hmyzu.

„Různorodý sortiment, odbornost a kvalita poskytovaných služeb jsou zárukou splnění přání i zákazníků s nejvyššími požadavky. Nejlépe to dokládá skutečnost, že až 70 % nových zákazníků k nám přichází na základě doporučení,“ dodává Koudela.

Více o nadčasových oknech, dveřích, roletách, hliníkových produktech a řešeních pro zimní zahrady na www.oknoplast.cz.

Tisková zpráva Oknoplast.cz

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

TZ: Spojení ohně s vodou: Efektivní topné zařízení

TZ: Spojení ohně s vodou: Efektivní topné zařízení

Krb nemusí znamenat jen atraktivní pohled do plamenů a jednu či dvě vyhřáté místnosti. Topné zařízení Schiedel Kingfire Aqua S obsahuje integrovanou krbovou vložku s výměníkem a přípravu připojení na teplovodní topení. Díky tomu umí poskytnout víc ne

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Domácí elektrospotřebiče jsou nedocenitelnými pomocníky. Šetří nám čas, energii a nervy. Začalo to vysavačem, automatickou pračkou, pokračovalo myčkou na nádobí a dnes se dostáváme do fáze, kdy už v podstatě ani uklízet nemusíme – vše za nás obstarají robotické vysavače.


Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Topení v těchto měsících běží v každé domácnosti na plné obrátky. Přesto můžeme mít pocit, že nás neustále studí nohy. Může to být způsobeno tím, že systém vytápění je nevyhovující. Klasické radiátorové topení totiž funguje tak, že přímo ohřívá vzduch. U země pak může být teplota i o několik stupň…

Jak na stínění střešních oken?

Jak na stínění střešních oken?

Střešní okna jsou specifická v tom, že je u nich náročnější způsob realizace. Kromě samotné konstrukce je ale složitější také instalace stínících prvků.


Zateplení oken - důležité body a výhody

Zateplení oken  - důležité body a výhody

Zateplení oken je podstatnou částí rekonstrukce bydlení. Pokud majitel domu používá nekvalitní okna, která jsou nedostatečně zaizolována, nemají kvalitní dvojskla, pak dochází k vysokým tepelným ztrátám, které způsobují výrazné zvýšení finančních nákladů na provoz celého domu nebo bytu.

Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Novinkou v oblasti realizace oken v rodinných domech i bytových jednotkách je takzvané bezrámové zasklení. Toto architektonicky velmi působivé řešení, které oproti klasickým způsobům stavby oken přináší několik výhod, představuje společnost ACTUAL.