Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Infrasauna Marimex se vejde i do malého bytu

3. listopad 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Máte rádi saunování, avšak dosud jste si mysleli, že vzhledem k malým rozměrům vaší domácnosti nemá cenu uvažovat o pořízení domácí sauny? Pak tyto obavy nechte stranou. Dobré řešení vám přináší infrasauna Marimex, která se vejde i do opravdu malého bytu.

Díky malým rozměrům ji lze umístit kamkoliv v bytě

Infrasauna Marimex patří díky svým parametrům k vůbec nejzajímavějším produktům na trhu. Její rozměry činí pouhých 92,2 x 89 x 179cm. Bez problémů se tak vejde například na chodbu vašeho bytu, případně do koupelny či jiné místnosti.

Malé parametry, vysoká efektivita

Malé rozměry rozhodně nejsou nějakou překážkou k tomu, aby zařízení fungovalo kvalitně a spolehlivě. I levné infrasauny tohoto typu dokážou dokonale plnit svůj účel. Infrasauna Marimex je výkonná díky čtyřem keramickým topidlům, která dokážou pracovat s povrchovou teplotou až 300 stupňů celsia.

Pevná konstrukce z kvalitního dřeva

Samotná konstrukce této moderní sauny je rovněž velmi kvalitní. Bylo k ní využito odolného kanadského dřeva z jedlovce. Zařízení tak oceníte i z estetického hlediska, určitě není zapotřebí jej v domácnosti někam schovávat do rohu, propracovaný design předurčuje saunu k vyniknutí.

Jistě dobře víte, že pravidelný pobyt v sauně prospívá vašemu zdraví. Pomáhá zlepšovat prokrvení, přispívá k lepší činnosti srdce i dalších orgánů. Kromě toho se váš organismus stává odolnějším vůči nemocem. Infrasauna Marimex vás ale potěší nejen z toho důvodu, že zlepší vaše zdraví, ale také zaujme svými vlastnosti, designem a koneckonců i cenou pod 20.000 Kč, jak ukazuje prodej infrasauny na Marimex.cz. Zde si můžete zařízení přímo zakoupit a také se dozvědět další detaily. U popisků nechybí ani zdravotní výhody infrasaun, které jsou zcela nezpochybnitelné. Toto a další typy saun je možné vyzkoušet v Sauna Centru Marimex.

Foto: marimex.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Koupili jste byt, který je již staršího data a nevyhovuje požadavkům na moderní bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce panelového bytu, ale nevíte, jak na to? Podívejte se na několik tipů co a jak rekonstruovat.


Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Družstevní byt je jednou z forem bydlení. Jedná se o byt, který je ve vlastnictví družstva. Každý družstevník pak platí nájem. V případě, že chcete koupit družstevní byt, měli byste se řídit následujícímu radami.

Možnosti financování družstevního bytu

Možnosti financování družstevního bytu

Koupě družstevního bytu se dá financovat různými způsoby. Ideální je, pokud máte dostatek vlastních finančních prostředků, v tom případě se nemusíte starat o to, jakým způsobem peníze na družstevní byt získat. Jenže zdaleka ne každý zájemce o družstevní byt může disponovat sumou, která je na pořízen…


Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…

Zabezpečení bytu na dovolenou

Zabezpečení bytu na dovolenou

Před odjezdem na dovolenou bychom si měli řádně zajistit náš byt či dům tak, abychom minimalizovali riziko případného vykradení. Statistiky dlouhodobě ukazují, že vykradači bytů jsou v letním období zdaleka nejaktivnější. Je to způsobeno právě faktem, že mnoho lidí nechává své domovy opuštěné, neb…