Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Hrnce na vaření, které lze využít na všechny druhy sporáků

6. prosinec 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

K vaření používá lidí v domácnosti moderní sklokeramické či indukční sporáky. Abychom mohli na těchto sporácích vařit, je nutné vědět, jaké hrnce či pánve jsou pro tyto spotřebiče vhodné. Zdaleka ne všechny druhy hrnců a dalšího nádobí, které při vaření používáme, jsou totiž na indukci či sklokeramický sporák uzpůsobené a mohou se lehce poškodit.

Hrnce na vaření Tescoma

Pokud si chceme pořídit nové nádobí, tedy hrnce na vaření, pánvičky či různé rendlíky, je ideální zvolit sadu nádobí, která se dá využít na všechny typy sporáků. Ideální variantou je nádobí z nerezové oceli. Hrnce z nerezové oceli se dají pořídit například u společnosti Tescoma, která je předním výrobcem kuchyňských potřeb a nádobí.

Hrnce z nerezové oceli

Hrnce na vaření od Tescomy jsou vyráběny z prvotřídní nerezové oceli, mají velmi silná dna a jsou použitelné pro plynové, elektrické, indukční i sklokeramické sporáky. Díky tomu je beze zbytku využije každá domácí hospodyňka. Hrnce na vaření Tescoma navíc mají také ergonomicky tvarované a masivní úchyty, které přispívají k lepší manipulaci s nádobím při vaření.

Další kuchyňské potřeby Tescoma

Společnost Tescoma samozřejmě nenabízí pouze hrnce na vaření či pánve. V nabídce sortimentu naleznete například i potřeby pro stolování či třeba pěkné sklenice na víno, které jistě využijete při příchodu nějaké návštěvy či při posezení s manželem či manželkou po náročném dni. Sklenice na víno jsou prodávány v setech po šesti kusech. Jedná se o sklenice, které jsou vyráběny z prvotřídního křišťálového skla, nechybí ani tvrzené kraje, které zlepšují vlastnosti a odolnost těchto produktů. Sklenice na víno se skvěle hodí nejen do kuchyně domácnosti, ale také třeba do vinných sklípků či restaurací.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: eshop.tescoma.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.

Čistička vzduchu odstraní z ovzduší všechny nežádoucí částice

Čistička vzduchu odstraní z ovzduší všechny nežádoucí částice

Při důkladném rozboru toho, co vše doma nadýcháme, bychom se případných výsledků možná velmi zalekli. Přestože se nám může zdát, že doma máme čistý a čerstvý vzduch oproti venkovnímu prostředí, zdaleka tomu tak nemusí být. Ve vzduchu v domě jsou rozptýleny mnohé částice, které nám mohou zhoršovat dý…


Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé

Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé

Možná jste již někde zaslechli, že se v kuchyních po celém světě objevila novinka v oblasti nádobí, která nemá daleko k úplné dokonalosti a jíž si pochvalují všichni lidé, kteří s ní přijdou do kontaktu. Tou novinkou je titanové nádobí. Titanové hrnce a pánve patří v současné době mezi to nejlepší, …

Vaření v parním hrnci

Vaření v parním hrnci

Zdravá kuchyně je stále častějším tématem. Lidé, kteří chtějí žít zdravě, hledají různé způsoby, jak si ve své kuchyni připravit chutné pokrmy, které je zasytí a dodají jim potřebné látky a vitamíny. Velmi dobrým způsobem úpravy potravin je vaření v parních hrncích.


Indukční vaření: Princip a výhody

Indukční vaření: Princip a výhody

Pro vaření v domácí kuchyni se stále častěji využívají indukční desky. Indukční vaření přináší nejednu výhodu. Jaký je princip a hlavní přednosti indukčních desek?

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Výrazným estetickým doplňkem, který zároveň slouží také jako praktická součást interiéru domácnosti, jsou stropní podhledy. Jejich pomocí se dají vyrovnávat křivé stropy, slouží ale také k lepší tepelné izolaci a mají i dekorativní smysl. Nejvíce se vyrábějí z plastových materiálů (PVC), mohou však …