Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Hledáte pronájem bytu v Praze? Pomůže realitní kancelář

18. únor 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Hledání nového bytu je mnohdy dosti stresující záležitostí. Zvláště tehdy, když se blíží konec pronájmu ve stávajícím bytě a vy máte obavy, že skončíte bez střechy nad hlavou. Se sháněním nového bydlení vám v tom případě hodně pomůže realitní kancelář. Ale pozor, před návštěvou vybrané realitky je dobré vědět odpovědi na některé základní otázky.

Co udělat před návštěvou realitní kanceláře?

Především si ujasněte své požadavky. Tedy hlavně to, zda máte zájem o pronájem bytů v Praze, respektive v jejím centru, nebo hledáte bydlení spíše v okrajové části města, případně v některém ze „satelitů“. Dále je na místě si říci, do jaké ceny pronájmu jste ochotni byt získat. Urychlíte tak jednání s realitním makléře.

Při shánění nového bytu vám pomůže internetový realitní portál

V dnešní době je velkou výhodou možnost využívání internetu. Díky němu si snadno a bez nutnosti osobní návštěvy vyhledáte aktuálně dostupné byty k pronájmu. Ovšem i zde je třeba si ohlídat několik věcí. Důležité je, aby veškeré informace, které jsou na portálu zvolené realitní kanceláře, byly aktualizované. Často se totiž stává, že jsou zde zobrazeny nabídky například na pronájem a prodej bytů na Praze 1, které už ale dávno nejsou volné.

Služeb realitních kanceláří je dobré využívat, usnadní vám to práci a možná ušetříte i čas. Dávejte si ale pozor na výši provizí, které po vás realitky vyžadují. A dále i toho, co je vlastně zahrnuto v rámci této provize.

V Praze se dobře hledají byty k pronájmu na webu Home Sweet Home

Jako příklad dobrých služeb vyzdvihnu realitní kancelář Home Sweet Home, která provozuje portál www.homesweethome.cz. Jde o firmu, jež je v České republice velmi dobře zavedena. Jejích služeb využívají ročně desetitisíce klientů. Efektivně spojuje zájemce o nové bydlení s prodejci. Pokud hledáte pronájem bytu v Praze, nemusíte se u této společnosti bát nějakých zbytečně velkých poplatků a provizí. Rovněž se můžete spolehnout na denně aktualizované informace na zmíněných webových stránkách.

Foto: pixabay.com

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

David88

sobota, 29. červen 2019
16:22

Taky jsem před nedávnem řešil pronájem bytu a moc mi pomohli na http://www.psn.cz/property/pronajem-bytu Našli mi totiž přesně to co jsem hledal, což je v dnešní době, kdy je bytů nedostatek dos dobrá práce!


Napsal: David88 [Odpovědět]


Čtěte také...

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.

Krátkodobý pronájem bytu v Plzni se nevyplatí. Výhodnější je využít ubytovnu v Dýšině

Krátkodobý pronájem bytu v Plzni se nevyplatí. Výhodnější je využít ubytovnu v Dýšině

Ne vždy se vyplatí hledat si pronájem bytu, a to nejen z finančního hlediska. Pokud plánujete jet konkrétně do Plzně, a to jen na pár dní či týdnů, daleko lepší variantou je zařídit si ubytování na ubytovně. Levné ubytování v Plzni a okolí najdete v


Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Toužíte po čistotě po použití toalety, ale máte malou koupelnu? Jestliže je v dosahu umyvadlo, můžete tento nedostatek vyřešit snadno a velmi jednoduše. Stačí vyměnit stávající stojánkovou nebo nástěnnou baterii za baterii Oras Bidetta, která je celosvětově průkopníkem této technologie. Okamžitě …