Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Hlavní přednosti infrasauny

21. říjen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Infrasauna je zařízením, které si dnes pořizuje mnoho lidí přímo do domácností. Jedná se o moderní variantu sauny, která využívá infračervených paprsků.

Rozdíl mezi infrasaunou a klasickou finskou saunou

Infrasauna má stejně pozitivní účinky jako klasická sauna. Rozdíl zde spočívá právě v tom, že na lidský organismus působí infračervené paprsky. Díky tomu je celá procedura saunování mnohem intenzivnější. Člověk tak může trávit v zařízení výrazně kratší dobu. Infrasauna má však i další přednosti. Díky snadné instalaci je možné ji umístit prakticky v každé domácnosti, není zapotřebí žádných výrazných stavebních úprav. Firmy, které tato zařízení vyrábějí, dnes nabízejí infrasauny v různých velikostech a cenových relacích. Jednoduchou infrasaunu pro jednu osobu lze bez potíží pořídit v ceně kolem 20.000 Kč.

Co přináší pravidelný pobyt v infrasauně

Nyní si nastiňme, jaké účinky má infrasauna na lidský organismus. Působí pozitivně na klouby, svalstvo a také krevní oběh. Díky působení infračervených paprsků dochází k dokonalému prokrvení těla, uvolnění svalů. Pobyt v sauně působí preventivně, její využití je také doporučováno v případě, že je osoba po operaci či zranění. V neposlední řadě pak infrasauna pomáhá zlepšovat fyzickou kondici, pravidelný pobyt napomáhá snížit množství tuků v těle. Dochází také k celkovému pročištění organismu, tělo se zbavuje škodlivých látek. člověk, který pravidelně využívá infrasaunu, se cítí lépe na těle i mysli, má mnohem více energie a cítí se odpočatější.

Infrasauny značky Marimex

Pakliže si pořizujete novou infrasaunu do domácnosti, dbejte především na její kvalitu. Z tohoto hlediska lze doporučit kupříkladu moderní infrasauny Marimex, které prodává eshop levneELEKTRO.cz. Tento eshop je jedním z nejvýznamnějších internetových obchodů v tuzemsku, v letošním roce se stal finalistou soutěže ShopRoku2012. V nabídce obchodu naleznete kvalitní infrasauny Marimex v různých provedeních.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: levneelektro.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.

Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

Také už Vás nudí a otravuje chodit neustále na masáže a do sauny či vířivky do veřejných lázní a wellness center? Není se čemu divit, v těchto zařízeních nikdy nebudete mít takové soukromí jako doma. Pokud však máte dostatek financí a vhodné prostory přímo ve Vašem domě či bytě, pak si můžete pořídi…


Druhy domácích saun a jejich charakteristika

Druhy domácích saun a jejich charakteristika

Domácí sauny se stávají nedílnou součástí vybavení mnoha domácností. Lidé, kteří si chtějí užívat komfortu a pohodlí a zároveň také chtějí udělat něco pro své zdraví, si pořizují domácí sauny z toho důvodu, aby nemuseli neustále chodit do veřejných saun, což je do značné míry nepohodlné a časově nár…

Indukční vaření: Princip a výhody

Indukční vaření: Princip a výhody

Pro vaření v domácí kuchyni se stále častěji využívají indukční desky. Indukční vaření přináší nejednu výhodu. Jaký je princip a hlavní přednosti indukčních desek?


Výběr podlahy: Laminátové, PVC, korkové či jiné varianty?

Výběr podlahy: Laminátové, PVC, korkové či jiné varianty?

Chystáte se na rekonstrukci bytu a nevíte, jaký typ podlahy se pro vaše účely hodí nejlépe? Každý typ podlahy má své charakteristiky, které byste před koupí rozhodně měli znát. Podívejte se na ně spolu s námi!

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Zdravé saunování můžete mít dostupné ihned. Nemusíte nikam docházet, nemusíte platit žádné vstupné. Saunu si totiž můžete vybudovat přímo u vás doma. Instalace sauny s infračerveným zářením je totiž jednoduchá, rychlá a má pozitivní vliv na zdraví.