Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Garážová vrata a brány s moderními prvky

8. srpen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Nezbytnou součástí garáží jsou vrata. Ta se dnes dají pořídit v mnoha provedeních a typech. Pakliže i vy vlastníte garáž, kde parkujete svůj automobil, motocykl, nebo zde uskladňujete různé předměty, určitě dbejte na to, aby byla opatřena kvalitními garážovými vraty.

Kvalitní garážová vrata- to není jen prázdný pojem, pod nímž si lze představit cokoliv. Ponechme stranou design. Ten k bezpečnosti vrat sám o sobě rozhodně nepomůže. Je třeba se zaměřit na různé funkční prvky, které zajistí, že garážová vrata budete moci otevírat jen vy jako majitelé garáže, nikoliv nepovolané osoby.

Zároveň bezpečnostní prvky poslouží k tomu, že nedojde k poničení vašeho majetku v souvislosti s manipulací s garážovými vraty.

LOMAX- dobrý příklad bezpečných garážových vrat

Jako příklad nastíním, jakými bezpečnostními prvky jsou opatřena moderní garážová vrata LOMAX. Tato firma, která na našem trhu působí již od roku 1992, je dnes největším výrobcem garážových vrat a bran v České republice.

Svým zákazníkům dodává vrata na míru, která jsou vyráběna na moderní lince, kde jsou produkty vyráběny také pomocí robotizovaného CNC stroje. Ten dokáže pracovat s naprostou přesností.

Ochrana motoru a infra závora

A nyní k samotným bezpečnostním prvkům. Garážová vrata LOMAX lze pořídit s ochranou motoru proti najetí na překážku a infra závorou.

V praxi to znamená, že dostane-li se do prostoru garážových vrat nějaký cizí předmět ( například chodidlo atp.), vrata se automaticky zastaví tak, aby nedošlo k přímému kontaktu s tímto předmětem a jeho následnému poškození, respektive poškození samotných vrat. Zároveň je také zajištěna ochrana automobilu.

Při vjíždění se vám už nikdy nestane, že by se vrata svévolně spustila ve chvíli, kdy jimi bude vůz projíždět.

Bezpečné systémy ovládání

Za bezpečnostní prvek lze zajisté považovat také systém ovládání. V případě garážových vrat a bran LOMAX je možné využít kromě klasického dálkového ovládání také ovládání pomocí mobilního telefonu.

Novinkou je pak využití snímačů otisků prstů. U tohoto systému vrata skutečně nemá šanci otevřít nikdo, kdo nemá povolen vstup.

Pamatujte na to, že bezpečná garážová vrata vám pomohu lépe ochránit váš majetek, který v garáži uskladňujete. Často se přitom jedná o velmi cenné předměty.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Ke každému domu patří pořádná garáž, kam schováte auto i sebe, když potřebujete něco nutně kutit. A žádná garáž se neobejde bez kvalitních garážových vrat. Jak je vybrat, aby dobře sloužily?

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Pokud vybíráte garážová vrata, měli byste si položit několik základních otázek, na základě kterých se rozhodnete pro ta správná. Zodpovězte si je a podívejte se spolu s námi na nejznámější modely a výrobce garážových vrat.


Příprava na zimu: Zkontrolujte garážová vrata

Příprava na zimu: Zkontrolujte garážová vrata

Nastává čas revizí a nutných úprav před nadcházející zimou. Tato kontrola se týká i garážových vrat. I o ně je totiž nutné správně pečovat, aby dobře a dlouho sloužila. Přinášíme vám tři hlavní zásady, jichž se vyplatí při údržbě vrat držet.

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Každý majitel auta velmi dobře ví, že je třeba dopřát pravidelnou údržbu nejenom plechovému miláčkovi, ale také garáži, přesněji řečeno garážovým vratům. Stará dřevěná nebo plechová křídla je nutné před zimou opravit a natřít, aby přežila nevlídné po


Bezpečná garážová vrata: zabezpečený rádiový přenos pro otvírání vrat

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.

Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Samonosné brány jsou oblíbené, vysoce moderní, rychlé a jednoduché i v případě, že se je rozhodnete smontovat sami, i když jste laik. Pro takový případ totiž existují takzvané sady či sety. Pak už jen stačí směle se pustit do práce.