Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Důvody pro pořízení zastřešení bazénu

24. červenec 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Zastřešení bazénů přináší nejednu výhodu. Pakliže doma na zahradě využíváme venkovní bazén, zastřešení nám přináší možnost koupání i v období, kdy venku nepanují zrovna ideální letní podmínky.

Prodloužení koupací sezony

Můžeme se tak v klidu koupat klidně i ve chvíli, kdy venku prší. Zastřešení bazénů také prodlužuje sezonu, kdy se dá bazén používat. Zatímco otevřené venkovní bazény mají sezonu zhruba jen od června do počátku září ( záleží na venkovních podmínkách), v případě zastřešených bazénů se sezona prodlužuje o několik měsíců. Máme-li pak nainstalováno skutečně kvalitní zastřešení, dá se venkovní bazén využívat dokonce během celého roku, klidně i v zimních měsících.

Zastřešení usnadní údržbu bazénu

Zastřešení bazénů má i další výhody. Voda neztrácí tak rychle svoji teplotu, do bazénu nepadají nečistoty ze zahrady či z ovzduší, dochází k menšímu zanášení filtrace a usnadňuje se také celková údržba bazénu a jeho příslušenství. Díky zastřešení může vzniknout také „skleníkový efekt“, kdy je vzduch v chladném období ohříván slunečními paprsky, které dopadají na střechu bazénu.

Zastřešení bazénů Popp

Zastřešení bazénů vyrábí a prodává společnost POPP s.r.o. Tato firma, která na našem trhu působí již od roku 1996, vyrábí několik druhů a variant zastřešení. Majitelé venkovních bazénů si zde mohou pořídit jednoduché nepodchůzné zastřešení, které se využívá hlavně k zakrytí bazénu ve chvíli, kdy se v něm nekoupeme. Dodává však také moderní zastřešení, pod nímž se dá procházet. Právě tento typ zastřešení bazénů je vhodný pro bazény, které chceme využívat celoročně.

Spolehlivé a designově propracované zastřešení

Zastřešení bazénů od firmy POPP má velmi propracovaný design. Je vyráběno tak, aby pojezdy střechy byly maximálně spolehlivé a jednoduše ovladatelné. V případě, že máte zájem o kvalitní zastřešení bazénů, pak se můžete podívat na webové stránky společnosti POPP ( bazenypopp.cz), případně lze navštívit i showroom, který se nachází v prostorách sídla firmy na jižní Moravě, nedaleko Lednice. Firma kromě samotného prodeje poskytuje i odborné poradenství. Na zastřešení bazénů Popp je poskytován záruční i pozáruční servis.

Komerční sdělení Placla.cz

foto: bazenypopp.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénů se v České republice pomalu, ale jistě stává běžným doplňkem každého venkovního bazénu. A není se co divit! Zastřešení bazénů přináší řadu výhod, které jistě ocení každý z vás. Podívejte se na ně spolu s námi!

Zastřešení zahradních pergol

Zastřešení zahradních pergol

Zahradní pergoly jsou oblíbeným místem odpočinku na našich zahradách. Lze si je vytvořit svépomocí, tehdy stačí jen nakoupit potřebný materiál a mít dostatek informací o jejich výstavbě, existuje však již mnoho společností, které se výstavbou pergol zabývají. Tyto firmy buď zajišťují pouze dodávku m…


Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Trh s rezidenčním bydlením očekává v příštích měsících nárůst poptávky. Jedním z důvodů je jistě i to, že v současné době se dají u bank pořídit hypotéky za velmi zajímavých podmínek. Jedná se o stav, který je ekonomy považován za nejlepší od počátku ekonomické krize.

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Pořídili jste si na zahradu bazén, protože se neradi mačkáte na veřejných koupalištích vedle ostatních lidí? Představovali jste si, že teď už se budete jen bezstarostně koupat a opalovat? Zahradní bazén je sice skvělý prostředek pro letní zábavu a relaxaci, ale vyžaduje také pravidelnou péči a údržb…


Srovnání nadzemních a zapuštěných bazénů

Srovnání nadzemních a zapuštěných bazénů

Při výběru zahradních bazénů je potřeba brát v potaz nejen jejich tvar, tedy to, zda se bude jednat o klasické čtvercové nebo třeba moderní oválné bazény, ale také jejich umístění a způsob montáže. V zásadě máte dvě možnosti – zvolit buď nadzemní neb

Správná instalace venkovního bazénu

Správná instalace venkovního bazénu

Pakliže se rozhodneme si na zahradě před domem postavit venkovní bazén, je potřeba se před realizací projektu zamyslet nad několika důležitými věcmi. Bazén, který bude postaven na špatném místě, může být na zahradě spíše na obtíž.