Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dřevěné postele s úložným prostorem: Praktické a moderní řešení do ložnice

20. srpen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Spát se dá na čemkoliv. Pokud ovšem chcete každou noc prožít poklidný spánek, který dopřeje vašemu organismu potřebný odpočinek a dodá mu energii, je třeba si pořídit kvalitní postel. Praktickým řešením se v tomto směru jeví pořízení postele z masivu. Do menších ložnic jsou pak ideální ty, které mají úložný prostor.

Hlavní výhody dřevěných postelí

Dřevěné postele jsou vhodné hned z několika důvodů. Především jsou stabilní. I po letech užívání u nich nehrozí, že by se pod tíhou vašeho těla rozlomily, nebo jinak poničily. Pořídíte-li si k nim vhodnou matraci, máte jistotu, že se vám bude každý večer příjemně usínat a tělo si skutečně náležitě odpočine. Spánek na kvalitní dřevěné posteli je zdravý, nedochází k nepřirozenému prohýbání páteře a hlavy.

Řešení s úložným prostorem je praktické

Velmi praktickým a moderním řešením jsou dřevěné postele s úložným prostorem. Hodí se (nejen) do menších ložnic, kde není tolik místa na skříně a komody. Do úložného prostoru, který se nachází ve spodní části postele, se dají umístit peřiny a deky, ale také například nepoužívané oblečení. Děti si do něj mohou odkládat hračky.

Výhodou je, že se postele s úložným prostorem dají pořídit v mnoha variantách. Od klasického jednolůžka, přes manželské a dětské postele, až po speciálně řešené varianty pro seniory. Ty mají vyvýšenou ložnou plochu. Díky tomu se starší lidé, jež mají problémy s pohybem, snadno posadí na matraci, aniž by museli dělat nějaké namáhavé úkony. Seniorské postele s úložným prostorem navíc nabízejí ještě více místa pro úschovu věcí.

Kde lze pořídit kvalitní lůžka?

Kvalitní dřevěné postele s úložným prostorem pořídíte v internetovém obchodě Ložnice INTENA. Eshop nabízí produkty za příznivé ceny. Pořiďte si domů konečně dobré lůžko, v němž se vám bude každý večer krásně usínat.

Foto: loznice-intena.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Magda Horká

neděle, 28. listopad 2021
23:44

Postel s úložným prostorem mi seslalo samo nebe. Já jsem trochu zaujatá na ložní prádlo a veškeré polštářky a dekorace kolem. Beru postel jako další dekorační prostor, na kterém se vyřádit. Když jsem pak chtěla jít spát, neměla jsem tyto věci pak kam uklízet. To je naštěstí pryč. No, těžko říci, jestli naštěstí. Od té doby jsem za podobné blbůstky utratila nahttps://www.ceskeluzkoviny.cz/ už neskutečně moc pěnez. :-)


Napsal: Magda Horká [Odpovědět]


Čtěte také...

Jak čistit dřevěné podlahy

Jak čistit dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy a parkety patří mezi nejzajímavější. Majitelé rodinných domů či bytů, kteří si tento typ podlahy zvolí, však musí počítat s tím, že dřevo klade větší nároky na údržbu. Na rozdíl od jiných typů podlah tak budeme mít při čištění a údržbě dřevěné podlahy mnohem více práce. V tomto člán…

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.


Zahradní domky: Praktické stavby, které zakoupíte online

Zahradní domky: Praktické stavby, které zakoupíte online

Kam s tím vším zahradním náčiním, jak je kolečko, hrábě nebo motyčka? Není hezké, když se vám jen tak povalují někdy v koutě zahrady. Schovat je můžete do zahradního domku na nářadí. A sebe před deštěm zase do zahradní chatky.

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos


S nákupem nové chladničky neotálejte: oceníte praktické funkce a ušetříte za provoz

S nákupem nové chladničky neotálejte: oceníte praktické funkce a ušetříte za provoz

Tisková zpráva - Nové moderní chladničky Indesit a Hotpoint přinášejí promyšlené funkce, o kterých se majitelům starých spotřebičů ani nezdálo. Jejich provoz je navíc tichý a maximálně úsporný, takže zásadně šetří objem spotřebované energie v domácnosti. Novinkou právě vstupující na český trh je řa…

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Každý z nás bude muset jednoho dne čelit důležitému životnímu rozhodnutí. Rozhodnutí v otázce bydlení. Mnoho z nás přemýšlí o tom, zda si postavit vlastní dům. Nabízí se nám však mnoho různých možností a mnohdy nevíme, která je pro nás ta pravá. Jedno z perspektivních řešení nám nabízí stavbu domu N…