Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dětské trampolíny do domu i na zahradu

15. září 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Děti mají obvykle hodně energie, kterou si musejí vybít, aby nezlobily a mohly se kupříkladu také lépe soustředit na svoje povinnosti ve škole i v domácnosti. Abychom dětem dopřáli možnost dostatečného pohybu, můžeme jim domů pořídit trampolíny.

Bezpečnostní prvky u trampolín

Trampolíny jsou velmi oblíbeným místem, kde děti mohou skotačit. Moderní trampolíny s ochrannou sítí se vyrábějí jak pro domácí využití, tak i na zahradu. Vždy je však zapotřebí, aby na nich byla přimontována kvalitní ochranná síť, která zaručí, že děcka během skákání „nevyletí“ z trampolíny, což by mohl znamenat i riziko zranění. Kromě ochranné sítě pak musí mít každá trampolíny dostatečně ošetřené bezpečnostní prvky v místech, kde jsou spoje či pružiny. U bezpečné dětské trampolíny na zahradu či do interiéru se nesmí stát, že by se v ní dítě poškrábalo o nějaký šroub apod. Při výběru trampolíny si také dejme pozor na kvalitu konstrukce a na skákací materiál. Určitě je nutné se také informovat o tom, jakou nosnost konkrétní trampolína má. Některé trampolíny jsou určeny jen malé děti, na robustních dětských trampolínách pak mohou klidně dovádět i teenageři, pro které bude skákání na trampolíně zcela jistě také dobrou zábavou.

Prodej trampolín s ochrannou sítí

Moderní trampolíny s ochrannou sítí a dalšími bezpečnostními prvky, které splňují veškeré normy a kritéria pro tento druh produktů, lze zakoupit v internetových obchodech Hawaj.cz a Havaj.cz. Tyto eshopy nabízí několik variant trampolín, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Nechybí kvalitní skákací materiál. Konstrukce těchto trampolín je vyráběna s antikorozní úpravou. V obchodech Havaj.cz a Hawaj.cz zakoupíte trampolíny do interiéru a samozřejmě také venkovní trampolíny, které se hodí na zahradu.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: hawaj.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Když investujete do rodinného domu, nezapomeňte na zahradu

Když investujete do rodinného domu, nezapomeňte na zahradu

V momentě, kdy se rozhodujete, zda si pořídíte nový rodinný dům, v němž byste strávili vy i vaše rodina zbytek života, je vhodné se zaměřit nejen na samotný dům, ale také na prostor, který je k dispozici kolem něj. Není dobré si kupovat rodinný dům, kdy součástí pozemku není žádná zahrada.

Vánoční osvětlení domů i na zahradu

Vánoční osvětlení domů i na zahradu

K Vánocům zcela neodmyslitelně patří kouzelná atmosféra. Ideální je, když si můžeme vychutnávat bílé Vánoce na sněhu. Velký dojem však dokáže vytvořit také vánoční osvětlení. To lze použít nejen na vánoční stromeček, ale prakticky do celého interiéru (na záclony, okna, zdi atd.), výjimkou pak nejsou…


Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Běžné nádobí, které používáme během stravování, nejsou příliš vhodné pro malé děti. Pakliže doma máte děcka, je vhodné jim pořídit speciální dětské nádobí. To je vyráběno z odolnějších materiálů, takže se nerozbije. Je ale nutné si dát pozor na jeho kvalitu. V tomto článku se dozvíte, jak postupovat…

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch


Zavlažovací systémy na zahradu

Zavlažovací systémy na zahradu

Zapomeňte na ruční zavlažování zahrady. Zavlažovací systém pro zahradu udělá vše za Vás. Stačí jen naprogramovat dobu a frekvenci zavlažování a máte po práci.

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.