Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Designový nábytek nemusí být tak drahý, jak se traduje

2. březen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Při nákupu nábytku si prakticky každý z nás hledí především jeho ceny. Není proto žádným překvapením, že v prodeji jednoznačně dominuje sériové neznačkové kusy, případně modely od nábytkových velkoprodejců. Jak ale i prostřednictvím tohoto článku zjistíte, ani designový nábytek nemusí být nijak zvlášť drahou záležitostí.

Definice designového nábytku

Nejprve je dobré si ujasnit, co to vlastně onen designový nábytek je. V první řadě by se dal charakterizovat tak, že má svůj osobitý styl a vzhled. Obvykle se vám tak u něj nestane, že byste jej lehce zaměnili za jinou značku, jiný nábytek. Kromě toho bývá dosti často vyráběn na míru, případně v nějakých limitovaných edicích. Velkou roli pak hraje kvalita materiálů. Ta je zpravidla na velmi vysoké úrovni.

Pořídit si designová křesla, sedací soupravu či třeba barové židle do kuchyně v dnešní době není tak složitým úkonem. A ani nijak extrémně finančně náročným, což možná pro mnohé z vás bude překvapením.

Eshop Lino.cz – ideální příklad toho, že designový nábytek není drahý

O tom, že je designový nábytek cenově dostupný a určitě se do něj vyplatí investovat namísto „obyčejných“ modelů, jsem se přesvědčil v eshopu www.lino.cz. Na něm se totiž dají pořídit velmi pěkné a stylové kousky, které perfektně zapadnou do moderní domácnosti. Ať už se jedná o zmiňované sedačky, křesla, židle do kuchyně, nebo například o televizní stolky a obývací stěny. V nabídce nechybí ani koberce a různé drobnější bytové doplňky.

Ceny jsou v eshopu lino.cz nastaveny velmi rozumně. I díky tomu je designový nábytek dostupný prakticky každému z vás. Sami se nahlédnutím do eshopu přesvědčíte, že mám pravdu. Kromě ceny vás zaujme i samotný design produktů. Výrobce se do nich snaží promítat nejnovější trendy v oblasti nábytkářství. Vyberte si designové barové židle či některý z dalších druhů nábytku a obohaťte svoji domácnost.

Foto: lino.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?

Péče o zahradní nábytek

Péče o zahradní nábytek

Při pořizování zahradního nábytku bychom si měli uvědomit, že tento nábytek bude vystavěn daleko tvrdším podmínkám, nežli je tomu v případě interiérového nábytku. I proto bychom si měli důkladně zjistit, jaké vlastnosti má námi kupovaný nábytek a jak nejlépe se o něj dá pečovat. Při nedostatečné údr…


Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …


Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos