Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Designové řešení pro terasu domu: SKYTRIUM není jen obyčejným zastřešením

29. duben 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Přemýšlíte o tom, jak vylepšit venkovní posezení na terasu vašeho domu, aby na vás zbytečně nefoukal silný vítr, byli jste ochráněni před dešťovými kapkami a mohli si posedět v klidu a pohodlí třeba i v noci? Pak vás jistě osloví novinka, kterou vyvinuli přední zahradní designéři a architekti. Jde o zastřešení terasy SKYTRIUM.

Oceníte snadnou montáž

SKYTRIUM vlastně není klasickým zastřešením terasy, jak ho možná znáte od svých sousedů či třeba z různých městských restaurací. Jde o novinku, která je určitou alternativou.

Jednou z hlavních výhod tohoto systému je velmi snadná montáž. Díky tomu se dá postavit na terase domu doslova během pár minut. Napomáhá tomu i velmi lehká konstrukce, která je vyrobená z vysoce odolného hliníkového materiálu. K ukotvení konstrukce v zásadě stačí jedna opěrná zeď.

Systém vás okouzlí moderním designem

SKYTRIUM vás osloví i svým luxusním vzhledem. Zatímco klasická zastřešení teras jsou nudná a fádní, SKYTRIUM vypadá skutečně honosně.

Splňuje přitom veškeré požadavky, které pro zakrytí terasy požadujete. Dokonale ochrání před větrem a deštěm. Dá se využívat prakticky po celý rok, v zimě i v létě. Díky skleněné výplni vám nijak neomezí výhled do zahrady vašeho rodinného domu.

Dá se postavit bez stavebního povolení

Další velkou výhodou, kterou toto atypické zastřešení terasy přináší, je fakt, že k jeho výstavbě nepotřebujete žádné stavební povolení od úřadů. Postavit jej tak můžete, kdykoliv se vám zlíbí.

SKYTRIUM představuje ideální řešení pro ty z vás, kteří krom funkčnosti pohlíží také na design. Stavba rozhodně nijak negativně nenaruší vzhled terasy vašeho domu, ani celkový dojem z exteriéru domácnosti.

Tuto novinku přináší prodejce Albixon a.s. Firma, která je u nás známá především jako výrobce a prodejce bazénů. SKYTRIUM nabízí v široké škále barev a dekorů.

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Každý z nás bude muset jednoho dne čelit důležitému životnímu rozhodnutí. Rozhodnutí v otázce bydlení. Mnoho z nás přemýšlí o tom, zda si postavit vlastní dům. Nabízí se nám však mnoho různých možností a mnohdy nevíme, která je pro nás ta pravá. Jedno z perspektivních řešení nám nabízí stavbu domu N…

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Bez vzduchu se neobejde nikdo z nás. Pokud správně a dostatečně nevětráme, jsme unavení, špatně se nám spí i pracuje. Jenže častým otvíráním oken přicházíme především v zimě o drahé teplo. Jak tedy dostatečně větrat a přitom šetřit energii? Řešením je rekuperace.


Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.


Topné rohože: Řešení pro podlahové vytápění

Topné rohože: Řešení pro podlahové vytápění

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte úsporné, moderní a komfortní vytápění? Už jste v souvislosti s podlahovým vytápěním slyšeli o topných rohožích? Jak fungují, kolik energie ušetří a jak probíhá jejich instalace?

Jak na zásobování domu či chaty vodou?

V některých případech, když dům nebo chata není napojena na veřejný vodovod, řeší majitelé zásadní problém, jak dostat do domu nebo chaty vodu. Řešení nabízejí domácí vodárny v podobě kompletního zařízení pro natažení vody až do domu. Je ale třeba si ujasnit několik kritérií při výběru domácí vodárn…