Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dárkový poukaz na nábytek jako dárek k Vánocům

29. listopad 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 2

Hledáte nějaký vhodný tip na dárek k Vánocům? Před vánočními svátky zažívá mnoho z nás stres z toho, co koupit svým blízkým pod stromeček. Bojíme se, že námi zakoupený vánoční dárek nebude mít upotřebení, čili že bude zcela zbytečný a ihned po svátcích skončí někde ve spíži či na půdě. Přinášíme Vám jeden tip na dárek, který se zcela jistě bude hodit všem lidem, kteří právě rekonstruují svůj domov, nebo si zařizují zcela nové bydlení. Jedná se o dárkové poukazy.

Dárkový poukaz na nábytek může být tím pravým vánočním dárkem

Nejde o obyčejné dárkové poukazy, které známe z různých obchodů. Většinou se dárkové poukazy vztahují na různé služby, jako jsou masáže, pobytové zájezdy apod. internetový obchod Dřevěný-nábytek.cz však přináší dárkové poukazy, za které si lidé mohou pořídit špičkový dřevěný nábytek. Právě u lidí, kteří si hodlají zrenovovat či teprve zařizovat nový byt či dům, může být vánoční dárek v podobě dárkového poukazu skutečně velmi příjemným překvapením. Uděláte jim tak ohromnou radost a navíc už nebudete muset zdlouhavě přemýšlet o to, co jim k Vánocům dáte za praktický dárek.

Kromě nábytku lze na dárkový poukaz pořídit i další praktické věci do domácnosti

E-shop Dřevěný-nábytek.cz však nenabízí dárkový poukaz jen na nákup nábytku do kuchyní, ložnic, obývacích pokojů či dalších místností. V obchodě totiž naleznete i stylové bytové a módní doplňky, zkrátka vše, co je zahrnuto pod pojmem přírodní a zdravý životní styl. Majitel dárkového poukazu si tak bude moci vybrat třeba oblíbené domácí dřeváky či elegantní stoják na víno.

Konec stresu s vybíráním vhodných dárků

Dárkový poukaz je možné koupit v několika hodnotách, a to od 300 Kč až do výše 5.000 Kč. Klidně tak můžete pořídit dárkové poukazy pro více členů rodiny, pro své přátele či pracovní kolegy, kteří si hodlají v nejbližší době pořizovat nový nábytek do domácnosti, nebo mají rádi stylové doplňky do bytu.

Před Vánoci bychom neměli trpět nějakým přehnaným stresem z nakupování dárků. Tím, že vše vyřídíme prakticky a účelně v zakoupením dárkových poukazů, budeme mít po starostech a čekají na nás už jen příjemné chvíle, kdy si budeme moci vychutnávat adventní čas.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Klára

pondělí, 5. listopad 2018
19:13

Záleží, co každého muže baví. Mého muže například baví historie. Proto mu kupuji nějaké zážitky, kde by se mohl něco dozvědět. Vloni jsem mu k Vánocům koupilahttps://armik.cz/po-stopach-zelezne-opony-jednodenni-plzensko/ a byl nadšený. Dozvěděl se toho hodně a vyzkoušel si řadu věcí. Letos mu koupím něco podobného.


Napsal: Klára [Odpovědět]

Jakub

pátek, 28. srpen 2020
16:21

Tak to už asi nejspíš bohužel nevyhraju, ale Vánoce se zase blíží, takže budu muset začít shánět dárky pro rodinu - nerad to totiž nechávám na poslední chvíli. Byl bych pak hrozně ve stresu a na to mi už dnes dokáže pomoct leda kvalitní CBD od značky https://www.cibdol.cz/


Napsal: Jakub [Odpovědět]


Čtěte také...

Skutečný dárek: Skvělý tip na vánoční dárek

Skutečný dárek: Skvělý tip na vánoční dárek

Chcete být originální a překvapit své blízké? Darujte jim skutečný dárek! Dárkový poukaz na krávu, kuřata, ovocné stromy či kanystry na vodu. Tyto věci mohou v rozvojovém světě zachránit celou rodinu. Ve vánočním čase bychom neměli zapomínat na méně šťastné a pomáhat. Skutečný dárek je skvělou příle…

Drtič větví jako univerzální zahradní pomocník

Drtič větví jako univerzální zahradní pomocník

Drtič větví našel v zahradách univerzální uplatnění a přitom je zároveň ekologicky šetrný. Při zbavování se odřízlých či odpadlých větví totiž nemusíte podstoupit riziko nekontrolovatelného požáru, které hrozí při klasickém pálení dřeva.


TZ: Potravinové zahrady, web o zahradách jako obnovitelném zdroji 21. století

TZ: Potravinové zahrady, web o zahradách jako obnovitelném zdroji 21. století

Web Potravinovezahrady.cz věnovaný permakultuře, zahradničení a budoucnosti průmyslové společnosti zahájil provoz v březnu 2011. Posláním stránek je šířit informace o významu potravinových zahrad a hlubším zájemcům o problematiku nabízet odborné kurzy.

Péče o zahradní nábytek

Péče o zahradní nábytek

Při pořizování zahradního nábytku bychom si měli uvědomit, že tento nábytek bude vystavěn daleko tvrdším podmínkám, nežli je tomu v případě interiérového nábytku. I proto bychom si měli důkladně zjistit, jaké vlastnosti má námi kupovaný nábytek a jak nejlépe se o něj dá pečovat. Při nedostatečné údr…


Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …