Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Čistírny odpadních vod GONAP: Ekologické řešení pro váš dům

25. říjen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Je dobré, že u nás sílí snaha co nejvíce šetřit životní prostředí. Je to vidět také na zpracování odpadních vod. Zatímco dříve si chalupáři i mnozí majitelé rodinných domů příliš nelámali hlavu s tím, kam a v jakém stavu odvedou odpadní vodu, dnes už i díky preciznějším právním normám musejí využít kvalitní septiky nebo čistírnu odpadních vod v případě, že nejsou přímo napojeni na kanalizaci. Pokud i vy řešíte problém, co s odpadní vodou, pořiďte si na pozemek čistírnu od společnosti GONAP.

Čistírny pro malé domácnosti i velké objekty

Čističky odpadních vod od společnosti GONAP jsou určeny pro malé domácnosti, v nichž žije jen pár osob, výkonnější zařízení si pak bez problémů poradí i s odpadem z většího bytového domu. Jednou z hlavních předností produktů této firmy je fakt, že jsou při výrobě využívány nejprogresivnější technologie.

Přednosti čističek od firmy GONAP

Domovní čistírny odpadních vod od této firmy jsou založeny na principu nízko zatěžované aktivace s úplnou či částečnou stabilizací kalu.

Vyčištěná odpadní voda je odváděna buď do volné přírody, například říčního toku, nebo do kanalizace, případně do podzemních vod. Zde je však nutné si zajistit hydrogeologický posudek, který zjistí, zda nedojde vlivem vypouštění ke zhoršení kvality podzemní vody.

Podzemní i nadzemní provedení

Čistírny GONAP jsou vysoce kompaktními zařízeními, která se dají instalovat v klasickém podzemním, ale i nadzemním provedení, kdy jsou umístěna přímo v objektu.

Konstrukce čistírny odpadních vod je vyráběna ze speciálního plastového materiálu, který je zcela nepropustný, každá čistička je tak zcela ekologická. Její životnost je v řádech desítek let.

Na čističkách oceníte také relativně snadnou instalaci, s níž vám navíc v případě potřeby pomohou sami pracovníci společnosti GONAP.

Plně certifikovaná zařízení

Firma GONAP s.r.o. klade důraz na inovaci svých produktů. Proto spolupracuje s několika dalšími organizacemi a podílí se tak na neustálém zdokonalování svých produktů. Firma je certifikována dle systému kvality ISO 9001:2000.

Foto: gonap.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vytápění rodinného domu - otopná soustava, ceny energií a ekologické zdroje tepla

Vytápění rodinného domu - otopná soustava, ceny energií a ekologické zdroje tepla

Když se lidé rozhodnout pro koupi nebo stavbu rodinného domu, málokdy se v prvních fázích projektu rozmýšlí nad tím, jakým způsobem jej budou chtít vytápět.

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Každý z nás bude muset jednoho dne čelit důležitému životnímu rozhodnutí. Rozhodnutí v otázce bydlení. Mnoho z nás přemýšlí o tom, zda si postavit vlastní dům. Nabízí se nám však mnoho různých možností a mnohdy nevíme, která je pro nás ta pravá. Jedno z perspektivních řešení nám nabízí stavbu domu N…


Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Bez vzduchu se neobejde nikdo z nás. Pokud správně a dostatečně nevětráme, jsme unavení, špatně se nám spí i pracuje. Jenže častým otvíráním oken přicházíme především v zimě o drahé teplo. Jak tedy dostatečně větrat a přitom šetřit energii? Řešením je rekuperace.


Topné rohože: Řešení pro podlahové vytápění

Topné rohože: Řešení pro podlahové vytápění

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte úsporné, moderní a komfortní vytápění? Už jste v souvislosti s podlahovým vytápěním slyšeli o topných rohožích? Jak fungují, kolik energie ušetří a jak probíhá jejich instalace?

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.