Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Čištění kanalizace a odpadů

9. leden 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Veliké problémy v domácnosti může způsobit ucpaná kanalizace. V případě, že nám dobře nefunguje domácí odpad a my situaci neřešíme, vystavujeme se riziku, že v blízké budoucnosti budeme muset odstraňovat velkou havárii, která nás samozřejmě bude stát nemalé finance. Proto bychom si měli na čištění odpadu a kanalizace dát pozor a v případě jakýchkoliv potíží kontaktovat odbornou firmu, která se na problematiku čištění kanalizací a odpadů specializuje.

Specialista na kanalizace a odpady

Společnost KanálServis provádí veškeré práce, které mají co do činění s odpadem a kanalizacemi. Zajišťuje kompletní stavbu veřejné i soukromé kanalizace, svoje služby nabízí také v oblasti servisu či přestavby kanalizací a odpadů, jejich revize a čištění tlakovou vodou.

Co vše provádí firma KanálServis

Mezi běžnou činnost společnosti KanálServis patří konstrukce nové kanalizace a kanalizačního potrubí uvnitř i vně objektů, výměna potrubního systému, vybudování revizních šachet, dílčí opravy, vestavba čistících kusů. Problémem není ani sjednání čištění a revize kanalizace, vybudování odtokových žlabů a tunelářské práce. Samozřejmostí jsou také konzultace a poradenská činnost ve všech odvětvích tohoto oboru.

Delší záruční lhůty na provedené práce

Důvodů, proč při revizi, stavbě či čištění odpadu a kanalizace přivolat odborníky z firmy KanálServis, existuje několik. Za velmi solidní cenu budou provedeny skutečně prvotřídní práce, díky nimž se vyvarujete případných problémů s kanalizací a odpadem do budoucna. Kvalita služeb je mimo jiné podtrhnuta i záruční dobou, která je prodloužena na 36 měsíců a u dodávaných komponentů pak na 48 měsíců.

Kontakt na firmu

Společnost KanálServis lze kontaktovat prostřednictvím emailové adresy kanalservis@centrum.cz či na sídle firmy v Praze 5, v ulici Živcových 251 /20.

Foto: kanalizace-kanalservis.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Drtič kuchyňského odpadu

Drtič kuchyňského odpadu

Jedním z šikovných spotřebičů do domácnosti a do kuchyně je také drtič odpadu. Vzhledem ke stále se zvyšující potřebě třídit odpad a řádně jej zpracovávat tak, aby nedocházelo k ještě většímu znečišťování přírody a ke zbytečnému zaplavování skládek materiálem, který lze znovu zpracovat či jinak využ…

Drtiče zahradního odpadu

Drtiče zahradního odpadu

Mezi velice populární stroje na zahradu patří kromě sekaček, pil a dalších také drtiče zahradního odpadu. Ty dokáží likvidovat a zpracovávat nejen větve, které spadnou ze stromu, ale také například zbytky ovoce, posekanou trávu, případně i další odpad, který se na zahradě vyskytne.


Postavte si dům z odpadu: Za 1 milion korun!

Postavte si dům z odpadu: Za 1 milion korun!

Kolik vyhodíte za měsíc PET láhví nebo krabic od mléka? A přitom je můžete využít mnohem efektivněji. Třeba si z nich postavit dům!

Průvodce tříděním odpadu: Od papíru k bioodpadu

Průvodce tříděním odpadu: Od papíru k bioodpadu

Třídit plasty nebo papír je v dnešní době jednoduché. Téměř na každém sídlišti nebo návsi již najdete barevné kontejnery, do kterých můžete vyhodit plastovou láhev nebo staré noviny. Jenže třídění odpadu má svá jasně daná pravidla.


Čištění křišťálového lustru

Čištění křišťálového lustru

Při čištění skleněných předmětů v domácnosti musíme být obecně velmi pozorní a opatrní. Sklo je křehkým materiálem a při neopatrném umývání se snadno může rozbít. Důležité je také používat prostředky, které sklo nepoškrábají a nezničí mu lesk. Pakliže doma máme křišťálový lustr, musíme si při jeho č…

Možnosti čištění koberců

Možnosti čištění koberců

Alespoň malý koberec má v domácnosti skoro každý. Ti z nás, kteří mají koberce na větší ploše, dobře vědí, že o koberec je zapotřebí se důkladně starat, jinak se do něj snadno zachytávají nečistoty. Existuje několik možností, jak čistit koberce.