Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Chcete se doma cítit bezpečně? Obraťte se na bezpečnostní agenturu!

5. srpen 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pocit bezpečí je základním požadavkem nás všech. Nejlépe bychom se měli cítit doma, mezi svými nejbližšími. Je až zarážející, jak někteří majitelé domů přistupují k ochraně svého majetku lehkovážně. Veškeré bezpečnostní prvky často začínají i končí u kvalitních dveří. Ty ale průměrně „šikovný“ zloděj překoná velmi snadno. Z toho důvodu je vhodné systém ochrany vaší domácnosti pořádně promyslet a zajistit, aby byl dostatečně profesionální. Poté už se nebudete muset obávat, že by mohlo dojít k vyloupení vašeho domu.

Otázka investic?

Na bezpečnostním systému byste rozhodně neměli šetřit. Nemusíte mít obavy, že se jedná o zbytečnou investici. Její výši můžete navíc podstatně snížit, pokud se při výběru ochranných prvků poradíte se zkušenými odborníky. Ti vám připraví návrh na míru, který bude optimálním řešením právě pro vaši domácnost. Poté už si budete doma moci užívat klidu a pohody, protože celá vaše rodina i kompletní vybavení domu budou v bezpečí.

Klasické versus moderní

Na trhu je nepřeberné množství bezpečnostních prvků. Mezi klasické řadíme mechanické součásti ochrany. Těmi mohou být bezpečnostní dveře či zámky, mříže nebo dvojitá okna. Ve druhé skupině jsou zařazeny elektronické zabezpečovací systémy (EZS), které zahrnují alarm, kamery, pohybové či protipožární detektory. Pokud chcete mít jistotu, že je váš dům kvalitně chráněný, bývá optimální kombinace prvků z obou skupin. Docílíte tak pokrytí všech ohrožených prostor.

Co dokáže EZS?

Základní představu o funkcích elektronického zabezpečovacího systému pravděpodobně máte. Jistě jste se již někdy setkali s kamerovým systémem nebo s pohybovými čidly. Do EZS patří ale i vnitřní a vnější sirény nebo speciální SOS tlačítka pro seniory nebo děti. Ideální je, pokud EZS dálkově propojíte s pultem centrální ochrany. Ten nabízí nadstandardní ochranu pro jakýkoli objekt. U PCO jsou nepřetržitě přítomni operátoři, kteří v případě signálu okamžitě vysílají zásahovou skupinu. Zároveň mohou kontaktovat příslušné složky záchranného systému, ať už se jedná o policii nebo hasiče. Pokud váháte nad potřebným hlídacím vybavením pro váš dům, kontaktujte profesionální bezpečnostní agenturu, která pro vás připraví kompletní plán ochrany.

Kvalitní bezpečnostní agentura dobře poradí

Pokud se rozhodnete pro kompletní finální řešení prostřednictvím bezpečnostní agentury, jistě budete spokojeni. Vyhnete se tak nefungujícímu systému nebo jeho provedení, které se může projevovat například planými poplachy nebo nezaznamenanou kamerovou nahrávkou. Odborníci z bezpečnostní agentury pro vás zvolí optimální řešení a zároveň celý systém profesionálně nainstalují. Samozřejmostí je i vysvětlení ovládaní. Kvalitní bezpečnostní agentura je zárukou té nejlepší ochrany vaší domácnosti s přihlédnutím k vašim požadavkům a k uspořádání vašeho bydlení.

Která agentura je ta nejlepší?

Orientovat se na širokém trhu bezpečnostních agentur může být obtížné. Víte, jak vybrat skutečné profesionály? Prověřte jejich zkušenosti. Čím delší je působnost firmy na trhu, tím je více znalostí vám může nabídnout. Podstatná i šíře její působnosti, ideální je celorepubliková, s dostatečným množstvím vlastních poboček po celé České republice. Zárukou vysoké jakosti jsou i certifikáty kvality, mezi které patří ISO 9001, ISO 27001 nebo OHSAS 18001. Nejlepší firmy v oboru se chlubí dokonce vlastním vývojovým střediskem. Bezpečnostní agentura by měla mít dobré reference, kvalitní webovou stránku a její proškolení zaměstnanci by vás měli potěšit svým profesionálním jednáním. Náš tip: Bezpečnostní agentura TOP Security s.r.o. – www.topsecurity.cz

Autor: Radek Blinka

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Chcete mít před domem skutečně krásnou zahradu? Zrealizuje vám ji zahradní architekt

Chcete mít před domem skutečně krásnou zahradu? Zrealizuje vám ji zahradní architekt

Zahrada před domem je místem, které slouží nejen jako dělící prvek od ulice, který vám zvyšuje pocit soukromí, ale samozřejmě má být i estetickým doplňkem vaší nemovitosti. Z toho důvodu je vhodné, pokud je realizace zahrady přenechána odborníkům.

Chcete mít stále hebké a nadýchané ručníky a osušky? Dbejte na kvalitu a správnou péči!

Chcete mít stále hebké a nadýchané ručníky a osušky? Dbejte na kvalitu a správnou péči!

Jak mít ručníky stále stejně barevné, měkké a hebké jako při koupi? Prvním pravidlem je investice do kvalitního zboží, druhým správná péče. Při koupi ručníků a osušek se vyplatí hledět nejen na barvy a velikosti, ale také na gramáž, materiál a délku vláken. Při praní pak dodržovat základní poučky a …


Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.

Cvičení doma: Jak na to?

Cvičení doma: Jak na to?

S příchodem sluníčka už pomalu každý z nás začíná přemýšlet nad tím, kde shodit kila nabraná po zimě. Pro ty, kteří nechtějí navštěvovat fitness centra, kam často chodí lidé s výraznější kondičkou a propracovanější postavou, může být ideální cvičení


Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Zdravé saunování můžete mít dostupné ihned. Nemusíte nikam docházet, nemusíte platit žádné vstupné. Saunu si totiž můžete vybudovat přímo u vás doma. Instalace sauny s infračerveným zářením je totiž jednoduchá, rychlá a má pozitivní vliv na zdraví.

Šetřete doma elektřinu!

Šetřete doma elektřinu!

Jaký byl váš poslední účet za elektřinu? Říkáte si, že už s těmi vysokými částkami za energie musíte něco udělat? Jak ale na to? Nevěste hlavu – v každé domácnosti existuje velký potenciál úspor. Poradíme vám, kde je hledat!