Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Český nábytek: výroba na zakázku

31. leden 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Kdysi se říkalo “Zlaté české ručičky”. Toto slovní spojení vyjadřovalo vztah k českému dílu. Platilo to do značné míry především k českému řemeslnictví. Je otázkou, zda to platí i dnes. Pravdou však je, že i v dnešní době se dají najít české firmy, které jsou schopny dodat na trh kvalitní zboží. Platí to kupříkladu o společnost Nábytek Montero. Tato firma prodává kvalitní značkový český nábytek.

Nábytek na míru

Nábytek Montero je vyráběn v tuzemsku. Nejedná se o žádné laciné a nekvalitní produkty z východu. Člověk, který si pořídí nový nábytek od společnosti Montero, má jistotu, že pořízený nábytek bude splňovat veškerá kritéria, která jsou dnes u nábytku vyžadována. Eshop montero.cz nabízí svým zákazníkům nábytek přímo od českého výrobce. V aktuální nabídce má přitom produkty z více než 18 různých designových řešení.

Spolupráce s odborníkem na nábytek

Zájemci o nový nábytek si mohou nechat zpracovat nové grafické návrhy zcela zdarma, nábytek jim tak bude vytvořen přesně na míru, firma zaměstnává vlastního firemního architekta, který dokáže perfektně zohlednit veškeré potřeby a také dispozice místností, v níž se má pořizovaný nábytek nacházet. Eshop prodává klasický nábytek- sedací soupravy, nábytek do pokojů, ale také speciální nábytek pro dětské pokoje. Jedná se o české produkty, sedací soupravy jsou pak vyráběny ve spolupráci s předním německým výrobcem).

Přednosti eshopu Montero.cz

To vše za výhodné ceny, s dopravou po celé České republice a Slovensku zdarma. Po nákupu si můžete nechat nábytek odborně nainstalovat a smontovat, v rámci služeb obchod nabízí také vynesení starého, již nepotřebného nábytku či likvidaci obalů, v nichž je nový nábytek dovezen.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: montero.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Zatímco solární kolektory vyrábějí elektřinu pouze ve chvílích, kdy svítí sluneční paprsky, větrné elektrárny dokáží produkovat elektřinu i v noci. Vítr totiž vane za každého počasí. Díky tomu může být domácí větrná elektrárna velmi žádoucím zařízením, které pomáhá zvýšit energetickou soběstačnost d…

Solární panely - levná výroba elektřiny

Solární panely - levná výroba elektřiny

Pro získání levné energie, pomocí které můžeme v domě například ohřívat užitkovou vodu, případně také vytápět jednotlivé místnosti, se v posledních letech stále více využívají solární panely. Solární energie je nevyčerpatelnou energií, jejíž využívání je velmi ekologické a čisté.


Péče o zahradní nábytek

Péče o zahradní nábytek

Při pořizování zahradního nábytku bychom si měli uvědomit, že tento nábytek bude vystavěn daleko tvrdším podmínkám, nežli je tomu v případě interiérového nábytku. I proto bychom si měli důkladně zjistit, jaké vlastnosti má námi kupovaný nábytek a jak nejlépe se o něj dá pečovat. Při nedostatečné údr…

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!


Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.