Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

České banky nabízejí velké množství hypotečních produktů: Jak na nejlevnější hypotéku?

31. leden 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Tuzemské banky nabízejí kromě klasických půjček také úvěry na bydlení – hypotéky. Jedná se o speciální dlouhodobé úvěry, které jsou určeny především k financování nového bydlení, rekonstrukci stávajícího domova, případně pak k dalším záležitostem, které se týkají nemovitostí.

Klasická hypotéka je vždy účelová, to znamená, že musíte prokázat, nač peníze potřebujete. Pokud chcete úvěr bez účelu, je tu pro změnu takzvaná americká hypotéka. Tu nabízejí kromě bank i mnohé nebankovní ústavy.

Banky nabízejí velké množství hypotečních úvěrů

V přehršli nabídek se mnozí z vás jistě ztrácejí. Nevědí, jakou hypotéku si zvolit, která je nejlevnější, případně nejvýhodnější dle jiných kritérií. Jak se tedy dá snadno sjednat nejlevnější hypotéka? K jejímu vyhledání doporučuji zvolit hypoteční kalkulátor.

Hypotéka - kalkulačka

Hypoteční kalkulačka, někdy také označovaná jako Hypotéka kalkulačka, je moderním nástrojem, který vám usnadní práci s hledáním nejvhodnější hypotéky.

Na základě několika základních parametrů vám dokáže během chvilky najít ten nejlepší produkt, který vám sedne přímo na míru. Zohlední tak výši splátek, které jste vzhledem k vašim příjmům schopni platit, dobu splácení, úrokové sazby a další parametry.

Proč je důležité vybírat hypotéku důkladně?

Hypotéka je úvěrem, který se splácí až 30 let. Proto je velmi důležité zvážit všechny aspekty a vybírat opravdu pečlivě. Každá hypotéka od jednotlivých bank může mít jiné parametry. Rozhodně tak není jedno, jaký produkt si zvolíte.

Kalkulačka hypotéky vám rozhodně pomůže

Na internetu se dá provést výpočet kalkulačky na několika webech. Když se pro srovnání hypoték pomocí kalkulačky rozhodnete, je dobré si najít takovou, která po vás nic nechce, je zcela zdarma.

Kvalitní společnosti, které nabízejí možnost výpočtu hypoték, už dokonce pomáhají i s jejich zařizováním, případně jsou k dispozici po celou dobu trvání vašeho hypotečního úvěru.

Hypotéka je úvěrem na dlouhá léta. Pečlivý výběr s pomocí hypotečního kalkulátoru vám ušetří nejen čas, ale také peníze. A to právě tím, že vám spolehlivě najde tu nejvýhodnější hypotéku, která vám sedne přímo na míru.

Komerční sdělení kupclanek.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

kdUeMww7Ib

úterý, 3. leden 2017
16:01

Btw, I want to see that nun vie*O.*d***our Editor Responds: Me too. It’s a brilliant idea. Remember (before the ubiquitous van took up passenger duty) nuns dressed in religious habit, used to pile into station wagons?


Napsal: kdUeMww7Ib [Odpovědět]


Čtěte také...

Hypotéka: Jak vybrat tu nejlevnější?

Hypotéka: Jak vybrat tu nejlevnější?

Plánujete si pořídit vlastní bydlení a přemýšlíte nad tím, jak získat potřebný finanční obnos? V případě, že je vaše odpověď kladná, měli byste zvážit možnost zažádat o hypoteční úvěr. Jak ale zjistit, který pro vás bude nejvýhodnější?

Jak jednoduše a výhodně najít vhodnou hypotéku?

Jak jednoduše a výhodně najít vhodnou hypotéku?

Získat hypotéku není v dnešní době tak náročné, jak se možná domníváte. Je samozřejmé, že na hypoteční úvěry, které zavazují na dlouhá léta, nikdy nedosáhne úplně každý. Je zapotřebí mít dostatečnou bonitu, která je ovlivněna výší vašich pravidelných


Vybíráme hypotéku na internetu - na co se zaměřit

Vybíráme hypotéku na internetu - na co se zaměřit

Pokud se rozhodneme vzít si na nové bydlení hypotéku, máme možnost si nabídky jednotlivých bank porovnat na internetu. Existují různé online kalkulačky na hypotéky, díky nimž se dá jednouše spočítat, kolik za hypotéku zaplatíme, jak dlouho ji budeme splácet a na kolik peněz nás každá splátka vyjde. …

Zahrada a dům po povodni: Jak odstranit následky po velké vodě

Zahrada a dům po povodni: Jak odstranit následky po velké vodě

V těchto dnech se řada lidí potýká s následky po povodni. Velká voda, která se vylila z řek, tradičně nadělala velkou neplechu v mnoha domácnostech. Pakliže jste i vy byli zasaženi povodní, je třeba na domě a na zahradě rychle vykonat úklidové práce tak, aby se zde nemnožili plísně a nedošlo také k …


Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu

Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu

V letním období, kdy není topná sezona, je nejlepší čas se pustit do rekonstrukce našeho domácího vytápění. Pokud nám již nevyhovují staré radiátory, které spotřebovávají během zimy a chladného období spoustu energie, je možné zvolit úsporné radiátory.

Úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr? Srovnání produktů

Úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr? Srovnání produktů

Plánujete koupi domu, bytu, či jeho rekonstrukci? Přemýšlíte, zda si vzít hypotéku, úvěr ze stavebního spoření, či překlenovací úvěr? Podívejte se spolu s námi na hlavní výhody úvěru ze stavebního spoření.