Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Centrální vysavače s bezúdržbovou a samočistící filtrací

4. červen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Centrální vysavače se staly velkým pomocníkem v mnoha domácnostech. Jejich využití je praktické zejména ve větších rodinných domech, kde se majitelé musejí starat o prostorné místnosti. Jejich uklízení pomocí klasického vysavače s kabelem do zásuvky je značně problematické, neboť je potřeba neustále kabel zasouvat do jiné zástrčky. Centrální vysavače v tomto ohledu přinášejí daleko větší komfort. Unikátní bezúdržbovou a samočisticí filtrací se však ani tyto přístroje obvykle nemohou pyšnit. Touto technologií však disponují třeba kanadské centrální vysavače značky Allegro.

Unikátní samočisticí filtrace

Centrální vysavače Allegro jsou vysoce výkonnými přístroji, které ocení snad každá domácí hospodyňka, jež se stará o čistotu ve své domácnosti.

Tyto centrální vysavače se od konkurence liší zejména tím, že mají samočisticí filtraci. Potřeba údržby zařízení je tak téměř nulová. Patentovaný samočisticí a bezúdržbový filtr jsou něčím, co velmi zpříjemní vysávání interiéru domu. Navíc provoz tohoto zařízení nestojí ani korunu navíc.

Výkonné stroje s dobrým tahem

Centrální vysavače Allegro jsou, jak jsem již naznačil, maximálně výkonné. Jejich výkon je až pětkrát vyšší nežli v případě klasických vysavačů, které dodnes využívá velké procento domácností.

Díky kvalitní filtraci, silnému tahu a kvalitně vyrobené konstrukci dokáží hospodyňky s těmito přístroji vysávat místnosti v domě nejen pohodlněji, ale také rychleji. Právě rychlost vysávání je další nespornou výhodou, kterou se centrální vysavače obecně mohou chlubit.

3 hlavní důvody, proč zvolit právě centrální vysavače Allegro

Kanadské centrální vysavače značky Allegro jsou mimořádně populární také na americkém trhu. A to ze třech hlavních důvodů. Jsou odolné vůči poškození, dají se pořídit za dostupnou cenu a navíc se vyznačují vysokou spolehlivostí.

Již žádné nákupy drahých filtrů do vysavače

Díky tomu, že nemusíte neustále investovat do drahých filtrů, sníží se provoz centrálního vysavače až o několik tisíc korun ročně. A to už rozhodně není malá částka. Centrální vysavače Allegro jsou zkrátka výtečnými pomocníky do domácnosti. Díky nim budete mít v domě vždy čisté podlahy bez prachu a dalších nečistot.

Foto: allegrovac.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kuchyně 21. století: Samočistící trouba

Kuchyně 21. století: Samočistící trouba

Kuchyně 21. Století, to není jen moderní design, ale především inteligentní spotřebiče, které vám usnadní vaření a přípravu pokrmů. Dávno pryč jsou doby, kdy hospodyňky měly spoustu práce s úklidem pokaždé, když dovařily. Dnes už mají k dispozici myč

Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Při podzimním úklidu zahrady na vás čekají haldy listí, které spadají ze stromů. Abyste se nemuseli trápit s jeho sbíráním pomocí obyčejných hrábí, je vhodné si pořídit zahradní vysavač nebo alespoň fukar.


Jak zajistit správné fungování vysavače?

Jak zajistit správné fungování vysavače?

Není vysavač jako vysavač. Na trhu se dnes můžete setkat s celou řadou domácích luxů, které se liší nejen v efektivitě vysávání, ale také i ve způsobu obsluhy a jejich údržby. K zajištění optimálního fungování je tak třeba si nastudovat, jak vlastně

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Domácí elektrospotřebiče jsou nedocenitelnými pomocníky. Šetří nám čas, energii a nervy. Začalo to vysavačem, automatickou pračkou, pokračovalo myčkou na nádobí a dnes se dostáváme do fáze, kdy už v podstatě ani uklízet nemusíme – vše za nás obstarají robotické vysavače.


Oprava staré studny se může náramně vyplatit

Oprava staré studny se může náramně vyplatit

Máte na zahradě starou studnu, kterou ale už dlouho nepoužíváte? Pak je na čase uvažovat nad její opravou, aby byla opět plně funkční. Vyplatí se to hned z několika důvodů.

Prach v bytě: 6 tipů, jak s ním skoncovat

Prach v bytě: 6 tipů, jak s ním skoncovat

Zvýšená prašnost v bytě může mít pro neblahé důsledky pro vaše zdraví. S prachem je proto potřeba zatočit. Existuje celá řada způsobů.