Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Bytové studio vám pomůže vybrat vhodný nábytek do domácnosti

1. květen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Při zařizování interiéru domácnosti hrají velkou roli finance. Lidé, kteří nemají problémy s nedostatkem peněz, si jistě budou chtít ze svého domova vytvořit co nejpříjemnější prostor, v němž se budou vždy cítit pohodlně.

Mnoho lidí při vybavování bytu dává přednost spolupráci s bytovými architekty a designéry. Tím docílí toho, že každá místnost v bytě bude dokonale sladěna a veškerý nábytek k sobě zapadne. Zejména pokud jde o luxusní nábytek, je nutné jej vybírat uvážlivě, neboť nevhodné spojení různých materiálů může v celkovém vyznění působit dosti nepříjemně.

Pomoc s návrhem a realizací interiéru domácnosti

Hodláte-li se vrhnout na zařizování nového domova a chcete v něm mít kvalitní nábytek, včetně například luxusní postele v ložnici, skříní, stolků a dalších komponentů, pak můžete spojit své síly se společností Nobis studio. To vám pomůže s kompletním zařizováním bytu. Studio můžete využít při vytváření návrhu, jak by měla vaše nová domácnost vypadat a jaký luxusní nábytek by se do jednotlivých částí interiéru hodil. Návrhy jsou vytvářeny zkušenými bytovými architekty, kteří mají vkus a cit pro luxusní nábytek a všemožné doplňky do bytu. Díky spolupráci s Nobis studiem si ušetříte mnoho námahy, neboť nebude potřeba řešit vybavení do bytu s několika firmami, vše zařídí právě Nobis studio. Nová domácnost, v níž nebude chybět luxusní nábytek špičkové kvality, se tak stane vaším vyplněným snem. Každý, kdo k vám přijde na návštěvu, bude stylem a harmonií interiéru doslova ohromen.

V České republice mají bytová studia již poměrně solidní tradici a zázemí. Lidé pochopili, že ne vždy, když si domů pořídí luxusní nábytek, vznikne dokonale sladěný interiér, častokrát byty či domy, při jejichž vybavování se majitelé spolehnou na vlastní cit a odhad, působí příliš snobským dojmem. Spojíte-li své síly se zkušenými architekty a designéry ze společnosti Nobis studio, pak se toto určitě nestane.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: nobis.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Nataša

úterý, 4. červen 2019
06:21

Já jsem žádné bytové studio při zařizování bytu a výběru nábytku nepotřebovala. Nábytek do celého bytu jsem kupovala zhttps://www.biginzerce.cz/ , protože jsem věděla, že tam nakoupím všechno, co jsem potřebovala.


Napsal: Nataša [Odpovědět]


Čtěte také...

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos

Jak vybrat vhodný zahradní slunečník

Jak vybrat vhodný zahradní slunečník

Při letním posezení na zahradě se náramně hodí, pakliže máme k dispozici zahradní slunečník. Ten nám poskytuje stín a do určité míry může také chránit před drobnějším deštěm. Při výběru zahradního slunečníku je třeba si dávat pozor zejména na jeho konstrukci.


Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Toužíte po čistotě po použití toalety, ale máte malou koupelnu? Jestliže je v dosahu umyvadlo, můžete tento nedostatek vyřešit snadno a velmi jednoduše. Stačí vyměnit stávající stojánkovou nebo nástěnnou baterii za baterii Oras Bidetta, která je celosvětově průkopníkem této technologie. Okamžitě …

Venkovní dlažba: Vybíráme vhodný typ pro pokládku

Venkovní dlažba: Vybíráme vhodný typ pro pokládku

Majitelé rodinných domů a zahrad si často lámou hlavou s tím, co by na vzhledu objektu ještě zlepšili, co na pozemku chybí. Mnoho lidí přitom při takovémto uvažování často opomíjí vliv venkovní dlažby na celkovém designu bezprostředního okolí domu. Venkovní dlažba může být totiž prvním prvkem, při k…


Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Trh s rezidenčním bydlením očekává v příštích měsících nárůst poptávky. Jedním z důvodů je jistě i to, že v současné době se dají u bank pořídit hypotéky za velmi zajímavých podmínek. Jedná se o stav, který je ekonomy považován za nejlepší od počátku ekonomické krize.

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.