Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Bezpečnostní dveře snižují riziko vloupání do vaší domácnosti

5. listopad 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

V posledních letech mírně stoupá kriminalita. Mnoho trestných činů se přitom týká krádeží a vloupání do soukromých objektů. Problémy se zloději se dotýkají i majitelů rodinných domů a bytů. Ti často doplácejí na to, že svoji nemovitost nemají dobře zabezpečenou. Základním prvkem, do něhož by měli všichni majitelé rodinných domů a bytů investovat, jsou bezpečnostní dveře.

Tím, co láká zloděje, jsou často nekvalitně zabezpečené vchody. Nevyhovující, staré domovní dveře přímo vybízejí zloděje k tomu, aby „navštívili“ vaši domácnost. Přitom stačí, abyste si pořídili skutečně bytelné bezpečnostní dveře a máte mnohem vyšší pravděpodobnost, že vaše domácnost bude ušetřena od situace, kdy ji vykradou zloději, kteří jdou po majetku.

Kromě bezpečnostních dveří je dobré investovat také do alarmu

Bezpečnostní dveře jsou však jen jedním z mnoha prvků, do nichž bychom měli investovat. Pakliže se ve vaší domácnosti nacházejí cenné předměty, měli byste rozhodně přemýšlet o dalších způsobech, jak dům či byt před zloději ochránit. Pomoci mohou například speciální alarmy, které jsou napojeny na bezpečnostní služby. V případě, že dojde k neoprávněnému vniknutí na pozemek či přímo do nemovitosti, alarmy dokáží ihned zkontaktovat příslušnou bezpečnostní agenturu, která se během několika minut dopraví na místo a dům zkontroluje.

Bezpečnostní prvky od firmy NEXT

Bezpečnostní dveře 3. a 4. bezpečnostní třídy vyrábí a montuje společnost NEXT. Ta do domácností dále dodává také kvalitní alarmy a další prvky, které zajistí, že se do vaší domácnosti nedostane nikdo nepovolaný. Firma vyrábí také speciální protipožární dveře, které dokáží odolat velkému žáru. Bezpečnostní dveře, které pořídíte u společnosti NEXT, mají velmi kvalitní tepelnou a zvukovou izolaci a jsou mimořádně bytelné, což znemožňuje proniknutí dovnitř domu. Přes bezpečnostní dveře NEXT se zloději nedostanou ani silou.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: next.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.

Kliky ke dveřím: Jaký typ zvolit pro vchodové a interiérové dveře?

Kliky ke dveřím: Jaký typ zvolit pro vchodové a interiérové dveře?

Při zařizování domácnosti je dobré hledět i na různé drobné detaily. Například takové kliky ke dveřím dokážou přispět k celkovému sladění interiéru i exteriéru vaší domácnosti. Mnozí z vás si jistě říkají, že je jedno, jaký typ kliky zvolíte, vždyť j


Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře jsou branou do každé domácnosti. Pokud doma máte zastaralé vchodové dveře, které již nevyhovují z estetického hlediska, ale také kupříkladu z pohledu tepelně izolačních vlastností, je vhodné přistoupit k pořízení zcela nových dveří.

10 tipů, jak vybrat posunovací dveře

10 tipů, jak vybrat posunovací dveře

Posunovací dveře jsou zajímavým řešením pro interiéry domácností. Hodí se zejména do těch bytů a rodinných domků, které nedisponují zrovna velkými rozměry.


Spolehlivé vchodové dveře

Spolehlivé vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vizitka každého domu a jejich řešení může mít různé podoby. Podívejme se blíže co očekávat od plastových a co od dřevěných vchodových dveří.

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Přemýšlíte o tom, že si do domácnosti pořídíte posuvné dveře, avšak nevíte, jak náročná bude jejich montáž, případně co je k nim potřeba pořídit? Pak vám pomůžeme osvětlit jejich princip, výhody a také to, jakým způsobem se ukotvují.