Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Balení a zasílání dárků: Pořiďte si kvalitní papírové krabice

10. prosinec 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Blíží se Vánoce a vy již jistě pomalu začínáte balit dárky. Pokud nejsou v originálním obalu, jistě je budete chtít zabalit do nějaké kvalitní krabice, kterou pak již jen obalíte vánočním papírem a stuhami. Pokud se k blízkým nedostanete, možná využijete zásilkových služeb, aby dárky dopravily k těm, které chcete obdarovat. Také na to budete potřebovat dobrý obalový materiál, jinak by mohlo během přepravy dojít k jejich poškození.

Krabice na vánoční dárky

Právě v případě zasílání balíků je potřeba mít k dispozici opravdu kvalitní krabice. Pro lehčí předměty postačí obyčejné papírové krabice, které se jinak využívají například při stěhování.

Doporučuji zvolit alespoň třívrstvé kartonové krabice, které vydrží i větší otřesy. Je samozřejmě nutné, abyste přepravované zboží v krabici řádně upevnili a nedošlo během transportu k jejich poničení vlivem nárazů. Použít k tomu lze doplňkové obalové materiály, jakou jsou kupříkladu polystyren nebo bublinkové fólie.

Kvalitní kartonové krabice pro zásilky zboží

Pro přepravu těžších předmětů jsou pak lepší volbou pětivrstvé kartonové krabice. Ty mají velmi dobrou pevnost a neporuší se ani v případě, že s krabicí přepravní služba nezachází zrovna „v rukavičkách“. Z mnoha zkušeností jistě víte, jak to u nás chodí, že mnoho doručených balíků nevypadá zrovna tak, jak tomu bylo před přepravou.

Nákup kvalitních obalových materiálů

A kde pořídíte kvalitní papírové krabice, které využijete právě v předvánočním čase? Kartonové krabice, stejně jako doplňkové obalové materiály, lze objednávat v internetovém obchodě centrum-krabice.cz.

Tento eshop přijímá menší objednávky, mohou jej však využít i eshopy, které v tomto období finišují s rozesíláním zásilek. Při objednávkách ve vyšším množství na vás čekají zajímavé ceny, díky nimž vyjde pořízení papírových krabic velmi výhodně.

Komerční sdělení kupclanek.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Vlastníte bazén a rádi byste si usnadnili práci při jeho údržbě? Pořiďte si kvalitní bazénové příslušenství a drobné doplňky, které vám pomůžou vodu v bazénu důkladně vyčistit a ochránit ji před nežádoucími bakteriemi a vás před kožními a jinými infe

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.


Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Neustále jste časově vytíženi a nestíháte jíst ovoce a zeleninu? Cítíte, že vaše tělo nemá v poslední době dostatečný přísun vitaminů, který si zaslouží? Je tady řešení! Úžasný Smoothie Maker- džusovač vás o tom rychle přesvědčí.

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Kvalitní linoleum vypadá na podlaze skvěle

Najít ideální podlahovou krytinu je jedním z velkých úkolů při návrzích a realizacích interiérů. Všeobecně platí, že by i podlahy měly být v souladu s dalším vybavením či designem celé místnosti.


Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Zabezpečte svůj byt pomocí kvalitní cylindrické vložky

Chcete zamezit zlodějům přístupu do svého bytu? Pak nezapomeňte vstupní dveře opatřit kvalitní cylindrickou vložkou. Právě cylindrické vložky jsou jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků, které dokážou odradit velké procento zlodějů.

Vybíráme kvalitní mrazáky do domu i do bytu

Vybíráme kvalitní mrazáky do domu i do bytu

Nepochybně velmi důležitým vybavením do domácnosti je mraznička. Díky mrazáku můžeme uchovávat potraviny i několik měsíců. Při výběru mrazáku bychom si měli ujasnit, jaký požadujeme jeho objem a rozměry. Důležitým kritériem při výběru by pak kromě ceny měla být také jeho kvalita a zejména spotřeba e…