Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Vestavěné skříně a další nábytek, který se hodí i do malého bytu

7. červenec 2013 - Rubrika: Interiér a nábytek - Komentáře: 1

Vestavěné skříně do bytu si v posledních letech získávají stále větší popularitu. Díky nim totiž můžeme vytvořit příjemné a útulné bydlení, v němž nám v jednotlivých místnostech nebude nábytek zbytečně překážet v pohybu. Jsou koncipovány tak, že jsou uzavřeny posuvnými dveřmi. Celý interiér domu či bytu tak působí již na první pohled mnohem kompaktněji.

Reklama

Postup při výběru vestavěné skříně

Při výběru vestavěné skříně si dejme pozor na několik věcí. V první řadě je potřeba si udělat jasnou představu o tom, co do skříně budeme ukládat. Dle toho pak zvolíme konkrétní velikost a tvar vestavěné skříně. Je vhodné v maximální možné míře využít celou výšku místnosti, skříň pak může být rozdělena na několik pater, do spodní části můžeme ukládat například obuv, horní části pak slouží ke skladování oblečení či různých dokumentů.

Volba výplně dveří

Poměrně zásadní z hlediska designu i praktičnosti pak může být také volba výplně posuvných dveří u každé vestavěné skříně. Pokud například zvolíme zrcadlový typ výplně, pak dosáhneme optického zvětšení prostoru interiéru. Dalšími typy mohou být také třeba skleněné výplně.

Další možnosti vestavěného nábytku

Kromě skříní se vyrábí mimo jiné komody, stoly, kuchyňské linky, kuchyňský nábytek a další produkty. Celkově vzato lze tento typ nábytku považovat nejen za moderní, ale také za velmi praktický z důvodu úspory místa v domácnosti. I na malém užitném prostoru tak můžeme mít doma všechen potřebný nábytek.

Vestavěné spotřebiče

Kromě nábytku se dnes dají pořídit také vestavěné spotřebiče, jako jsou chladničky, mrazničky, myčky nádobí a pračky, které lze snadno instalovat pod kuchyňskou linku.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Milan

středa, 14. září 2011
10:13

Dobrý den, potřeboval bych vestavěnou skříň do předsíně. Slyšel jsem, že tato firma dělá kvalitní skříně.
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 14.09.2011 ve 10:15:39


Napsal: Milan [Odpovědět]


Čtěte také...

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos


Kávovar Dolce Gusto nebo Tassimo: Který z nich si vybrat?

Kávovar Dolce Gusto nebo Tassimo: Který z nich si vybrat?

Jste milovníci horkých nápojů, jakými je káva, cappuccino, čokoláda či latté? Uvažujete v poslední době o koupi kvalitního kávovaru, ale nevíte si rady, který z nich si vybrat? Co takhle zkusit kávovar Dolce Gusto nebo Tassimo?

Cohousing: Nový způsob bydlení, který utužuje vztahy mezi sousedy

Cohousing: Nový způsob bydlení, který utužuje vztahy mezi sousedy

Do České republice se v posledních letech dostává nový fenomén, který se nazývá cohousing. Jedná se o princip, kdy dochází k posilování sousedských vztahů za účelem zvyšování kvality života a bydlení, aniž by však byla omezena nezávislost každého majitele domácnosti.


Domácí sluneční hodiny na dům: Dekorativní prvek, který může být i plně funkční

Domácí sluneční hodiny na dům: Dekorativní prvek, který může být i plně funkční

Sluneční hodiny byly v minulosti využívány jako hlavní prostředek k tomu, aby se lidé orientovali v čase. V dnešní době je samozřejmě jejich funkce zastíněna moderními prostředky. I přesto se ale objevují na mnoha stavbách, v parcích a zahradách.

Solární lampa: Doplněk na zahradu, který do jisté míry nahradí klasické osvětlení

Solární lampa: Doplněk na zahradu, který do jisté míry nahradí klasické osvětlení

Aby vaše zahrada před domem byla ve večerních a nočních hodinách působivě osvícena a přitom jste zbytečně nespotřebovávali velké množství elektrické energie, je možné využít solární lampy. Jedná se o zajímavé doplňky na zahradu, které do určité míry mohou nahradit klasické osvětlení. Ale nedokáží zá…