Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Sedací pytel: pohodlné posezení pro děti i dospělé

5. leden 2015 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

Sedací pytle jsou hitem posledních měsíců. Jsou barevné, skvěle se hodí do dětského pokoje, moderního obýváků nebo studentského bytu. Vašemu domovu dodají nový rozměr a oživí ho. Navíc se v nich skvěle relaxuje!

Reklama

Sedací pytle do každého interiéru

Sedací pytle jsou výbornou alternativou křesel, která jsou přece jen trochu konzervativní a nudná. Pokud si rádi neformálně pohovíte, jsou sedací pytle tím pravým pro vás. Sedací pytle (nebo také vaky) jsou k dostání v různých tvarech i barvách.

Sedací pytle se vyrábí pro dospělé a na své si přijdou i děti. Sedací pytle pro děti jsou speciálně upravené a mají třeba podobu klauna, banánu nebo roztomilého Tulíka.

Do pokoje teenagera se zase hodí například sedací pytel v barvách britské vlajky nebo fotbalového míče. Pokud máte svůj interiér laděn romanticky, určitě zvažte pořízení sedacího pytle s květinovými motivy.

Kde sedací pytle koupit?

Sedací pytle se čas od času objeví i v prodejnách nábytku. Jejich výběr zde však není valný. Obvykle zde najdete dva tři nepříliš originální sedací pytle. Pokud toužíte skutečně po netradičním sedacím pytli a chcete si vybrat ze široké nabídky podle svého gusta, vybírejte na internetu, kde je nabídka sedacích pytlů a vaků opravdu bohatá!

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…

Digitální příjem: Jak na něj pohodlně přejít?

Digitální příjem: Jak na něj pohodlně přejít?

Televize prochází vývojem od doby, kdy vznikla. Neznamená to ovšem, že se mění jen samotné přístroje – od černobílých po barevné a nyní dokonce 3D televize. Vývojem prochází také příjem. Jak snadno přejít z analogového na digitální příjem?


Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Při posezení na zahrádce či na terase je v chladnějším období nutné se tepleji obléci, což může být značně nepohodlné. Ve večerních hodinách, kdy sice panuje stále hezké počasí, může být na tričko přeci jen již chladno. Problém se však dá vyřešit velmi jednoduše, a to tím, že si pořídíme moderní inf…

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly jsou velmi oblíbeným zahradním stavitelským prvkem. Tím víc je vhodné, abyste dobře promysleli jejich správné umístění v terénu a docílili tak kýženého efektu.


Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Běžné nádobí, které používáme během stravování, nejsou příliš vhodné pro malé děti. Pakliže doma máte děcka, je vhodné jim pořídit speciální dětské nádobí. To je vyráběno z odolnějších materiálů, takže se nerozbije. Je ale nutné si dát pozor na jeho kvalitu. V tomto článku se dozvíte, jak postupovat…

Mobilní domy k trvalému bydlení

Mobilní domy k trvalému bydlení

Přemýšlíte, že si pořídíte vlastní dům, ale nemáte našetřené peníze, nechcete si brát hypotéku a nemáte čas čekat, až vyřídíte stavební povolení a postavíte dům? Pokud potřebujete bydlet levně, rychle a pohodlně, jsou řešením mobilní domy.