Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Masivní dřevěné postele pro zdravý životní styl

25. leden 2015 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

K zdravému životnímu stylu přispívá kvalitní spánek a k němu patří především kvalitní lůžko. Mezi ty nejkvalitnější, nejluxusnější a zároveň nejžádanější patří postele z masivního přírodního dřeva. Přitom ale nemusí být nutně nejdražší.

Reklama

V dnešní uspěchané době si lidé čím dál tím více uvědomují důležitost zdravého životního stylu, díky kterému mohou předejít mnoha zdravotním problémům a možná si tak prodloužit život.

Masivní dřevo: Kvalita, stabilita a pevnost

K zdravému životnímu stylu patří bezpochyby kvalitní postele. Nejlepší jsou postele vyrobené z přírodních materiálů.

Masivní dřevěné postele patří tak mezi ty nejkvalitnější, navíc mají díky tloušťce materiálu a páté noze uprostřed vynikající stabilitu a pevnost. Ani po letech tak nebudete muset řešit problém, co s vrzající postelí.

Pokud se rozhodnete pořídit si postel z masivního dřeva, budete se moci rozhodnout, zda necháte dřevu jeho přirozený vzhled zvýrazněný polomatným bezbarvým lakem, nebo dáte přednost jednomu z barevných dekorů ve stylu dubového, olšového či ořechového dřeva.

V jakých rozměrech se vyrábějí?

Na výběr máte z postelí klasických i moderních tvarů různých šířek. Nejprodávanější jsou postele 140 x 200 cm a 160 x 200 cm. Není však problém sehnat i neobvyklé rozměry, například 180 x 200. Ve vybraných obchodech jsou dokonce k dostání také dětské postele.

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.

Styl bydlení podle kuchyňské desky

Styl bydlení podle kuchyňské desky

Kuchyně, to je místo, kde každá z nás tráví hodně času. Proto chceme, aby měla styl, byla krásná na oko, a samozřejmě to nejdůležitější, musí být především praktická. Existuje mnoho typů kuchyní a každá žena si musí vybrat ten svůj.


Zdravý spánek: Anatomické polštáře

Zdravý spánek: Anatomické polštáře

Zdravý spánek je pro lidský organismus nezbytný. Co však udělat pro to, abychom dopřáli našemu tělu kvalitní odpočinek? Základem je spánek na kvalitní matraci. Kromě matrace je však také velmi důležité zvolit vhodný polštář. Ten má zásadní vliv na to, v jaké poloze bude náš krk a hlava během spá…

Zdravý spánek: Polštáře a přikrývky

Zdravý spánek: Polštáře a přikrývky

Základem zdravého způsobu života je i zdravý a kvalitní spánek. Je třeba si uvědomit, že spánek tvoří zhruba třetinu našeho života a člověk se bez dobrého spánku prostě neobejde. Ideálně by člověk měl spát mezi 5 až 8 hodinami denně. Na délce tedy ani tak nezáleží, jako na tom,abychom spali na kvali…


Jak čistit dřevěné podlahy

Jak čistit dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy a parkety patří mezi nejzajímavější. Majitelé rodinných domů či bytů, kteří si tento typ podlahy zvolí, však musí počítat s tím, že dřevo klade větší nároky na údržbu. Na rozdíl od jiných typů podlah tak budeme mít při čištění a údržbě dřevěné podlahy mnohem více práce. V tomto člán…

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Pořízení tepelného čerpadla je sice oproti elektrickým nebo plynovým kotlům dražší, v provozních nákladech se vám to ale brzy vrátí a z dlouhodobého hlediska jde dokonce o výhodnou investici. Tepelná čerpadla představují moderní a efektivní alternativu vytápění, která se vám bude líbit.