Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kvalitní pokojové lampičky - každodenní pomocník a designový doplněk

16. říjen 2015 - Rubrika: Interiér a nábytek - Komentáře: 1

Dostal jsem bojový úkol objednat stolní lampu do obýváku, pokud možno, tak prý by byla vhodná stolní lampička na dotykové vypínání. Nemám tyhle vymoženosti rád, jsem konzervativní člověk a různé módní výstřelky mě rozčilují. Za to moje žena musí mít všechno, co její sousedky a kolegyně v práci.

Už jen vybrat eshop se svítidly mi dal zabrat. V heuréce jsem se ztratil, tak jsem si zadal do vyhledávače stolní lampy a byl jsem tam, kde předtím. Nakonec přišla žena s tím, že mám stolní dotykovou lampu koupit na www.uni-svitidla.cz, že tam nakupovala její sestra a byla moc spokojená nejen s výběrem a cenami, ale také s vyřízením reklamace. Strašná ženská ta její sestřička, co koupí to hned reklamuje, asi to bude opravdu dobrý obchod, když s ní měli trpělivost.

Stolní lampička na dotykové vypínání je vždy k mání

Tak jdeme objednávat! Co tu mají? Klikám na interiérová svítidla. Bože! Tolik lampiček, to tady budu sedět do rána - stolní lampy do obýváku, dotyková lampa stolní, stolní lampy do ložnice, stolní lampička na dotykové vypínání, stolní lampy se stmívačem, lampičky do zásuvky. Co to vlastně chtěla koupit? Co já vím, jaká se jí stolní lampička na dotykové vypínání bude líbit. Ona prý těmhle věcem nerozumí, a pak jak něco objednám, tak bude šílet, že jsem vybral špatně. Hrom, aby do ní bacl – výběr je opravdu velký a stolní lampy jsou pěkné. Vnukovi na Vánoce bych mohl koupit nějakou pracovní lampičku.

Stolní lampy - elegance na jedničku

Pravdou je, že v obývacím pokoji si můžu vyhrát s výběrem svítidel, samozřejmě s ohledem na styl vybavení našeho pokoje. Preferujeme rustikální styl a hned mě tady zaujala jedna dřevěná rustikální stojací lampa do obýváku, ale není dotyková. Já vážně nevím, musím ji zavolat, ať si vybere sama.

-vav-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Linda

čtvrtek, 27. říjen 2016
16:50

S námi ženami je to opravdu těžké :D já jsem si sice vybírala lampu sama, ale kupovala jsem si jí tadyhttps://favi.cz/produkty/kategorie/stolni-lampy mají velký výběr, ale zároveň i spousta filtrů, takže když člověk ví, co chce, najde to rychle. Já si pořídila tuhle: http://www.nabytek-forliving.cz/keramicka-stolni-lampicka-ruby-106140-bila.html


Napsal: Linda [Odpovědět]


Čtěte také...

Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Potřebujete do vašeho bytu či kanceláře kvalitní žaluzie, které účinně zabrání pronikání slunečních paprsků? Vybírat můžete ze široké nabídky. Podívejte se na ni spolu s námi!

Rakytník: Ideální pomocník při boji s chřipkou

Rakytník: Ideální pomocník při boji s chřipkou

V těchto měsících se zvyšuje počet nemocných a těm, kteří se chtějí chřipkovému onemocnění vyhnout, nezbývá nic jiného než posílit svou imunitu. Důležitý je především vitamín C, kterého má tělo během zimních měsíců často nedostatek. Kromě citrónů se doporučuje rakytník. Že jste o něm ještě neslyšeli…


Solární lampa: Doplněk na zahradu, který do jisté míry nahradí klasické osvětlení

Solární lampa: Doplněk na zahradu,  který do jisté míry nahradí klasické osvětlení

Aby vaše zahrada před domem byla ve večerních a nočních hodinách působivě osvícena a přitom jste zbytečně nespotřebovávali velké množství elektrické energie, je možné využít solární lampy. Jedná se o zajímavé doplňky na zahradu, které do určité míry mohou nahradit klasické osvětlení. Ale nedokáží zá…

Drtič větví jako univerzální zahradní pomocník

Drtič větví jako univerzální zahradní pomocník

Drtič větví našel v zahradách univerzální uplatnění a přitom je zároveň ekologicky šetrný. Při zbavování se odřízlých či odpadlých větví totiž nemusíte podstoupit riziko nekontrolovatelného požáru, které hrozí při klasickém pálení dřeva.


Meteostanice: Malý, avšak užitečný pomocník a rádce v domácnosti

Meteostanice: Malý,  avšak užitečný pomocník a rádce v domácnosti

K předpovědi počasí se již nemusíte jen dívat na televizní stanici nebo do novin. Již pěknou řásku let se dají pořídit v obchodech s elektronikou domácí meteostanice, které slouží především k předpovědi počasí a také ke zjištění aktuálních klimatických podmínek, které venku panují. Moderní meteostan…

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?