Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kovový nábytek do pracovny, do něhož snadno uložíte dokumenty i další věci

15. únor 2015 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

Vybíráte nový nábytek do kanceláře nebo do pracovny? Praktické a moderní řešení nabízí kovový nábytek. Jaké jsou jeho výhody a jak ho vybrat?

Reklama

V každé kanceláři nebo pracovně je potřeba uložit dokumenty. Nepořádek na pracovním stole nepůsobí dobře na klienty a navíc se vám lehce může stát, že ztratíte důležitou smlouvu nebo fakturu.

Kovový nábytek je praktický

Pokud nově vybavujete kancelář nebo si zařizujete domácí pracovnu, nezapomeňte na dostatek úložného prostoru, kam schováte kancelářské potřeby a důležité dokumenty. Prakticky a moderně působí kovový nábytek.

Kartotéky

V kanceláři využijete především kovové kartotéky s vysokou nosností zásuvek (40 kg), kam schováte veškeré dokumenty formátu A4. Jestliže ve vaší firmě pracujete s menšími rozměry dokumentů, můžete sáhnout i po kartotéce s rozměry A5 nebo A6. Co je důležité, zásuvky kartoték jsou uzamykatelné, takže vaše dokumenty budou bezpečně uloženy.

Kontejnery pod kancelářské stoly

Dostatek místa na pracovním stole je důležitý pro kvalitu práce. Aby se vám zbytečně na stole neválely nepotřebné věci, musíte mít místo, kam je schovat. Ideálním řešením jsou kontejnery pod kancelářské stoly, které jsou na kolečkách, a je snadné s nimi manipulovat.

Šatní skříně

Jestliže vás ve firmě pracuje víc, možná řešíte problém, kam uskladnit v zimě kabáty, aby se ledabyle neválely na židlích. Pořiďte si kvalitní kovové šatní skříně. Elegantní provedení šatních skříní je předurčuje k využití nejen v šatnách, ale i kancelářích.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.


Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Zdravé saunování můžete mít dostupné ihned. Nemusíte nikam docházet, nemusíte platit žádné vstupné. Saunu si totiž můžete vybudovat přímo u vás doma. Instalace sauny s infračerveným zářením je totiž jednoduchá, rychlá a má pozitivní vliv na zdraví.

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch


Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!

Péče o zahradní nábytek

Péče o zahradní nábytek

Při pořizování zahradního nábytku bychom si měli uvědomit, že tento nábytek bude vystavěn daleko tvrdším podmínkám, nežli je tomu v případě interiérového nábytku. I proto bychom si měli důkladně zjistit, jaké vlastnosti má námi kupovaný nábytek a jak nejlépe se o něj dá pečovat. Při nedostatečné údr…