Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Koupelnový nábytek: Současné trendy upřednostňují dřevodekor

7. leden 2015 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

Pokud si pořizujete nové bydlení, nebo rekonstruujete stávající, určitě přemýšlíte nad tím, co vše by vaše koupelna měla obsahovat, abyste se zde cítili příjemně. Rozhodně byste neměli opomenout koupelnový nábytek, který se stal v posledních letech nedílnou součástí vybavení moderních koupelen.

Reklama

Co vše si lze představit pod pojmem koupelnový nábytek? Jsou to nejenom skříňky s umyvadlem, ale také ucelené série obsahující zrcadla a samostatné skříňky, jež mají jednotný design a jsou vyrobeny ze stejného dřevodekoru.

Na trhu se objevuje celá řada skříněk určených do koupelen. Je možné si vybrat jak vysoké, tak nízké skříně, skříňky s košem na prádlo, tak i bez něj. Koupelnový nábytek se v současné době stal nejenom praktickým úložným prostorem, ale i zajímavou ozdobou vaší koupelny.

Koš na prádlo může být elegantně ukryt v koupelnovém nábytku
Koš na prádlo může být elegantně ukryt v koupelnovém nábytku

Český koupelnový nábytek zárukou kvality

České firmy, které se specializují na koupelnový nábytek, patří svou kvalitou k absolutní špičce,a to nejen v evropské, ale i celosvětovém měřítku. Výhodou je navíc fakt, že tuzemské produkty vyjdou mnohdy výrazně levněji. Navíc není tak složité je reklamovat v případě, že jsou stále v záruční lhůtě a dojde k jejich poškození.

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Aktuální trendy v zahradě

Aktuální trendy v zahradě

Zahrada už dávno není jen místem, které by vám sloužilo k pěstování okrasných i užitkových rostlin, zeleniny a ovoce. Pakliže disponujete dostatečně prostornou zahradou, můžete z ní vytvořit oázu klidu, kde si budete moci odpočinout vždy, když se budete cítit unaveni. Zahrada také dobře poslouží ve …

Barevné trendy se v roce 2012 ponoří do korálové červeně

Barevné trendy se v roce 2012 ponoří do korálové červeně

Specialisté značky Dulux, ve spojení s mezinárodní skupinou kreativních expertů z oblasti designu, architektury a módy, představili po důkladné analýze barevné trendy pro následující rok. Slavnostní odhalení Barvy roku 2012 a uvedení publikace Colour Futures 2012, zaměřené na trendy v barvách, probě…


Aktuální trendy při výběru kuchyňských linek

Aktuální trendy při výběru kuchyňských linek

Při vytváření kuchyně a kuchyňské sestavy bychom se měli držet některých základních kritérií. Moderní trendy při vytváření kuchyně kladou důraz zejména na prostor, v němž se kuchyňská linka bude nacházet, na uspořádání kuchyňské ( rozmístění jednotlivých částí a jejich velikosti), dále pak na osvětl…

Porcelán: Spojení tradice s moderními trendy

Porcelán: Spojení tradice s moderními trendy

Porcelán je už řadu let součástí našich domácností minimálně v podobě talířů a hrnků. Ve spojení se současnými trendy a moderním designem může pak být nejen vhodným vybavením do kuchyně, ale i stylovým bytovým doplňkem. Co všechno si můžeme pořídit do kuchyně nebo do bytu?


Trendy kuchyně? Vládne jednoduchost a barevnost

Trendy kuchyně? Vládne jednoduchost a barevnost

V dnešní době se kuchyně stává multifunkčním prostorem. Často bývá propojen s jinou místností a stává se tak místem setkání, trávení příjemných rodinných chvil a třeba i místem, kde přijímáme a hostíme různé návštěvy.

Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice patří k neodmyslitelným pomocníkům v současných domácnostech. Užívají se nepřetržitě, tím pádem se od nich vyžaduje vysoká funkčnost. Ledničky se dále vybírají podle velikosti a pozadu nezůstává ani design, který nejlépe zapadá do konkrétní místnosti, kde umístíte vaši ledničku.