Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jaké vybrat povlečení pro nejmenší děti?

26. říjen 2014 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

Při výběru povlečení pro děti v raném věku hraje obzvlášť velkou roli materiál. Kromě toho byste se jako rodiče měli zaměřit i na další aspekty.

Reklama

Bezpečnost je na prvním místě

Povlečení pro holky a kluky, kteří ještě spí v malé postýlce, musí být především bezpečné. Právě z tohoto důvodu si při jeho nákupu všímejte například toho, jakým způsobem je řešeno zapínání.

Klasické knoflíky v tomto případě nejsou nejlepší volbou. Může se totiž snadno stát, že se odtrhnou a dítě je pak může spolknout. Rozhodně lepší volbou jen povlečení pro děti se zapínáním na zip, a to konkrétně na suchý zip. Ten je zcela bezpečný. Sice po čase dochází k jeho opotřebení, je zde nicméně předpoklad, že ložní povlečení pro nejmenší děti nebudete používat tak dlouho jako klasické povlečení do ložnice pro dospělé. Zip se přinejhorším dá poměrně jednoduše opravit.

Jaké materiály jsou vhodné pro dětské povlečení?

Jak jsem zmínil již v úvodu, pozor si dejte na kvalitu materiálu. Pro děti je nejlepší povlečení, které je vyrobeno z čistě přírodní bavlny.

To je nejen příjemné na dotyk, ale dá se i poměrně snadno prát, a to i při vyšších teplotách. Jako alternativu lze zvolit speciální antialergenní povlečení, které lépe odolává prachu a nečistotám. Další důležitou vlastností, kterou by dětské povlečení mělo mít, je dobrá prodyšnost.

Pořiďte dětem povlečení s potisky

Kvalitní dětské povlečení s motivy oblíbených postaviček, ale i zvířátek či s potisky přírody, vám nabízí prodejce Dante. Pokud se chystáte pořídit do postýlek svých dětí nové lůžkoviny, pak navštivte eshop dante.cz. Výběr je zde rozmanitý, najdete zde krásné povlečení pro holky i kluky všech věkových kategorií. Jsou k dispozici v různých velikostech, takže se hodí jak pro malé dětské postýlky, tak i pro klasické postele, v nichž už samostatně spí větší děcka.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Prostěradlo je základem ložního povlečení. Stejně jako povlaky na polštáře a přikrývky plní několik funkcí. Abyste se ve vaší posteli vždy dobře a pohodlně vyspali, měli byste si proto pořídit právě co nejkvalitnější prostěradlo.

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé egyptské bavlny Vám poskytne dokonalý komfort. Dopřejte svému tělu ty nejkvalitnější materiály povlečení a vyberte si některý z nádherných vzorů bavlněného povlečení.


Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénů se v České republice pomalu, ale jistě stává běžným doplňkem každého venkovního bazénu. A není se co divit! Zastřešení bazénů přináší řadu výhod, které jistě ocení každý z vás. Podívejte se na ně spolu s námi!


Palivové dřevo: Jak ho vybrat?

Palivové dřevo: Jak ho vybrat?

Vytápíte doma dřevem? Jak vybrat palivové dřevo, aby bylo vytápění efektivní? Kolik palivové dřevo stojí a jaké vlastnosti by mělo mít?

TZ: Jak vybrat vhodné substráty

TZ: Jak vybrat vhodné substráty

Zima pomalu končí, a tak se mnoho z nás vydává na své zahrady, aby upravili terén po nánosech sněhu a připravili vhodnou půdu pro jarní výsev. Základem každé zeminy jsou vhodné živiny, které jsou součástí substrátů, speciálně upravených pro určitý druh rostlin. Aby vaše zahrada nebo balkon vzkvétaly…